مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تدابیری اتخاذ کرده ایم که مشکلات صندوق های بازنشستگی را نخواهیم داشت

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تدابیری اتخاذ کرده ایم که مشکلات صندوق های بازنشستگی را نخواهیم داشت

محمد رضا واعظ مهدوی در جشن پایان سال صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با اشاره به تدابیر اتخاذ شده تاکید کرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال های آتی، مشکلاتی که صندوق های دیگر با آن مواجه بودند را نخواهد داشت.


به گزارش روابط عمومی، به مناسبت پایان سال 1397 و ولادت امام محمد جواد (ع) و امیر المومنین امام علی (ع) در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و  عشایر جشنی با حضور کارکنان ستادی صندوق، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم حامد مبارکی، رئیس هیئت مدیره صندوق با تبریک سال نو و اعیاد پیش رو و عرض خسته نباشید به کارمندان صندوق سال 97 را سالی پر از فراز و نشیب دانست که به خصوص در ابعاد اقتصادی فشارهای زیادی روا داشته شد.

او در ادامه با بیان اینکه امام علی (ع) نمونه اعلای عدالت بود گفت: 80 میلیون ایرانی در کشور زندگی می کنند که همه آنها به وجود عدالت در حداقل ها امید دارند.

او در انتها افزود: ما وظیفه داریم تا به شما کارمندان برسیم تا شما هم بتوانید به خوبی به روستائیان، عشایر و کشاورزان خدمت کنید.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز با عرض تبریک به خاطر حلول سال نو و تولد امیرالمومنین (ع) و امام محمد جواد (ع) با اشاره به مقاله دکتر شریعتی درباره عید نوروز گفت: دکتر شریعتی معتقد است همین که ایرانیان در تمام شرایط با وجود مشکلات و سختی ها با فرارسیدن نوروز باز به هم تبریک می گویند یعنی توانایی داشتن امید و به دور انداختن غم ها را دارند و به زعم شریعتی راز ماندگاری نوروز همین است.

او در ادامه با تشکر از زحمات کارمندان چه در ستاد و چه در استان ها و کارگزاری ها به دست آوردهای مهم صندوق در سالی که گذشت اشاره کرد و گفت: امسال ما توانستیم تحولات چشمگیری داشته باشیم از جمله اینکه توانستیم 150 هزار بیمه شده جدید داشته باشیم و میانگین سن بیمه شدگان را 6 سال کاهش دهیم.

او با مخاطب قرار دادن کارمندان گفت: با همت و تلاش شما امسال صندوق تقریباً در شرایط درخشانی قرار دارد.

محمدرضا واعظ مهدوی در انتها گفت: با تدابیری که اتخاذ کرده ایم مشکلاتی که برای دیگر صندوق های بازنشستگی پیش آمده دیگر برای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر پیش نخواهد آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,159
  • 3,867,872
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©