با حضور اعضای شورای اداری شهرستان مشگین شهر صورت گرفت اعطای حکم بازنشستگی در روستای پریخان استان اردبیل

با حضور اعضای شورای اداری شهرستان مشگین شهر صورت گرفت اعطای حکم بازنشستگی در روستای پریخان استان اردبیل

حکم بازنشستگی جمعی از روستائیان پریخان شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل با استقبال گسترده اهالی منطقه و با حضور فرماندار، شهردار و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان مشگین شهر اعطا شد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق  بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در این مراسم گفت، در حال حاضر 2 هزار و 500 نفر از اعضای زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان از مزایای صندوق برخوردار شده اند که از این تعداد 978 نفر بازنشسته، 257 نفر کارافتاده و1483نفر بازماندگان می باشند که مستمری ماهانه دریافت می نمایند.

رضا عبداللهی در مراسم اعطای حکم بازنشستگی تعدادی از اهالی روستای پریخان افزود، تا کنون 51 هزار و 700 نفر در استان اردبیل زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان قرار دارند.

او اظهار داشت: اعضای صندوق سالانه یکبار حق بیمه پرداخت می کنند و 2 برابر حق بیمه بیمه پرداختی اعضا از سوی دولت به عنوان کارفرما تامین می شود.

او با بیان اینکه تحت پوشش قرار دادن «هر خانوار حداقل یک نفر بیمه شده» مأموریت اصلی و برنامه راهبردی  صندوق در سراسر کشور می باشد؛ ادامه داد: برای تحقق این هدف و عملیاتی کردن برنامه، اقدامات خوبی در سطح ستاد صندوق و استان ها انجام شده است و افزایش چشمگیر آمار بیمه شدگان در سالجاری نسبت به سال گذشته موئد این مطلب می باشد.

وی با تاکید بر لزوم مراجعه افراد واجد شرایط به دهیاری ها و کارگزاری های صندوق در مناطق مختلف استان جهت بهره مندی از خدمات صندوق افزود: استفاده از مزایای بازنشستگی، از کار افتادگی و بازماندگان از جمله مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می باشد.

فرماندار مشگین شهر نیز در این آئین گفت: مشگین شهر جزو شهرستان های پیشرو در زمینه بیمه اجتماعی روستائیان است و 22 درصد از افراد زیر پوشش این صندوق در استان از اهالی شهرستان مشگین شهر می باشند.

اکبر صمدی افزود: از 2 هزار و 500 نفر مستمری بگیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، هزار و 115 نفراز اهالی این منطقه می باشند.

فرماندار مشگین شهر با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در افزایش ضریب نفوذ بیمه در شهرستان مشگین شهر تاکید کرد: توسعه بیمه اجتماعی برای تامین آینده روستائیان، عشایر و کشاورزان یک ضرورت است و فرمانداری مشگین شهر در راستای توسعه بیمه اجتماعی و تحقق برنامه های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©