درآخرین جلسه با کارگزاران استان البرز مطرح شد: شعار سال 98 هر خانواده روستایی و عشایری حداقل یک بیمه

درآخرین جلسه با کارگزاران استان البرز مطرح شد: شعار سال 98 هر خانواده روستایی و عشایری حداقل یک بیمه

مدیر صندوق استان البرز: در سال 98 با شعار هر خانواده روستایی و عشایری حداقل یک بیمه شده به دنبال جذب 7.500 سرپرست خانوار روستایی و عشایری فاقد پوشش بیمه اجتماعی هستیم.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان البرز در آخرین  جلسه با کارگزاران استان در سال 97 که در دفتر مدیریت استان برگزار شد با طرح شعار سال بعدگفت:در سال 98 با شعار هر خانواده روستایی و عشایری حداقل یک بیمه شده به دنبال جذب 7.500 سرپرست خانوار روستایی و عشایری بین 18 تا 50 سال فاقد پوشش بیمه اجتماعی هستیم .

بشیری ادامه داد: بر اساس آمار های موجود به ویژه اطلاعات آماری  سازمان هدفمندی یارانه ها ،حدود 7500 سرپرست خانوار روستایی و عشایری بین 18 تا 50 سال در استان البرز ساکن هستند که هیچ گونه پوشش بیمه اجتماعی ندارند و مشمول عضویت در صندوق هستند.

او عنوان کرد:شناسایی این افراد از طریق بانک های اطلاعاتی انجام شده و هر کارگزاری با توجه به محدوده تحت پوشش موظف به نام نویسی از این افراد هستند.

مدیر صندوق در استان البرز با تشریح شاخص های رتبه بندی کار گزاران در سال قبل گفت: ملاک ارزیابی کارگزاران در سال جاری در کوتاهترین زمان ممکن ابلاغ می شود و رتبه بندی کارگزاریها بر اساس  شاخص ها انجام می شود.

بشیری در پایان از زحمات کارگزاران در سال 97 قدردانی کردو از آنان خواست تا با برنامه ریزی برای  سال آتی در جذب سهمیه تکمیلی اهتمام بیشتری داشته باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,577
  • 3,867,290
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©