در مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی استان کردستان سه تن از کارگزاران فعال در حوزه کشاورزی تقدیر شدند

در مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی استان کردستان سه تن از کارگزاران فعال در حوزه کشاورزی تقدیر شدند

در مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی، از تعدادی از کشاورزان نمونه استانی و ملی در حوزه های مختلف تقدیر شد که سه تن از کارگزاران صندوق نیز به خاطر کسب موفقیت در حوزه های مختلف کشاورزی تجلیل شدند.


به گزارش روابط‌عمومی، مراسم تجلیل از فعالان بخش کشاورزی استان کردستان در محل سالن همایش های فجر شهرستان سنندج با حضور استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیر صندوق در استان کردستان، شهردار سنندج  و دیگر مدیران ادارات سطح استان برگزار شد.

در این مراسم از تعدادی از کشاورزان نمونه استانی و ملی در حوزه های مختلف تقدیر شد که  سه تن از کارگزاران صندوق نیز به خاطر کسب موفقیت در حوزه های مختلف کشاورزی تجلیل شدند.

در این مراسم از آقایان کریم احمد زاده سرچشمه کارگزار کد 69102 به عنوان ترویج گر نمونه، اسعد احمدی به عنوان مدیر عامل تعاونی تولید روستایی نمونه با کد کارگزاری 69109 و بهنام اعتماد به عنوان مدیر عامل تعاونی تولید نمونه روستایی با کد کارگزاری 69095 با اهدا لوح و جوایزی تقدیر به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 161
  • 3,888,416
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©