دهمین همایش صندوق بیمه اجتماعی استان همدان برگزار شد

دهمین همایش صندوق بیمه اجتماعی استان همدان برگزار شد

سماواتی مدیریت صندوق استان همدان رشد و توسعه بیمه را عامل ایجاد جامعه ای پویا دانست که بر اقتصاد خانواده اثر گزاری مستقیم دارد.


به گزارش روابط‌عمومی، دهمین همایش صندوق بیمه اجتماعی استان همدان در سالن همایش های اداره برق  وباحضور مدیریت صندوق و کارگزاران صندوق انجام شد .      

    مهدی سماواتی،  مدیر صندوق استان گزارش کاملی از وضعیت آماری صندوق استان و اقدامات صورت گرفته ارائه و بیان کرد دولت گام های  ارزشمندی در حوزه سلامت  جامعه و حمایت اجتماعی از روستاییان و عشایر برداشته  است.

وی افزود: از کارگزارانی که در جذب سهمیه تکلیفی تلاش ودرصد بالای از این سهمیه راجذب کرده اند کمال تشکر رادارم .

سماواتی اظهار داشت: رشد و توسعه بیمه  جامعه ای پویا را به همراه دارد و اثر گذاری مستقیم بر اقتصاد خانواده دارد.  در سال آینده برای  جذب حداکثری بیمه شده جدید برنامه ریزی ازابتدای سال صورت پذیرد چرا که بدون برنامه ریزی  نمی توان به اهداف بلند مدت دست پیدا کرد.

در ادامه کارشناسان صندوق استان به آموزش ازکارافتادگی ، فوت و نقل سوابق پرداختند و از بانوان مسئول کارگزاری توسط مدیریت استان تجلیل شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 617
  • 3,888,872
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©