نشست کمیته کارشناسی کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

نشست کمیته کارشناسی کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

کمیته کارشناسی کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، محمد دیوجان معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و کارشناسان این کارگروه در سالن کنفرانس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.


       به گزارش روابط عمومی شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، اظهار داشت: این نشست در راستای هم اندیشی برای اجرای مطلوب مصوبات کارگروه تخصصی اشتغال و گسترش پوشش بیمه اجتماعی جامعه هدف برگزار شد که بر اساس مصوبه اخیر این کارگروه، اعطای تسهیلات توسط بانکهای عامل به روستائیان و عشایر مشروط به عضویت افراد در بیمه اجتماعی خواهد بود.

    او با بیان اینکه هدف اصلی طرح های اشتغالزایی، توانمندسازی و توسعه اقتصادی است، افزود:

هدف صندوق بیمه اجتماعی نیز توانمندسازی خانواده های روستایی و عشایر و فراهم آورد امنیت روانی و امنیت اجتماعی است و با امیدوار ساختن آنان به زندگی در روستا از پیدایش مشکلات بعدی، نظیر مهاجرت آنان به شهرها و ترک فعالیت های کشاورزی و همچنین بروز آسیب های اجتماعی پیشگیری می‌کند.

      وی همچنین با اشاره به انعقاد تفاهمنامه های مشترک با دستگاه های متولی، بیان داشت: با توجه به تفاهمنامه صندوق با دستگاه های اجرایی متولی، تلاش می کنیم تا با همکاری و تعامل بیشتر و بهتر بتوانیم پوشش بیمه اجتماعی را در سطح جامعه هدف گسترش دهیم تا افراد واجد شرایط بتوانند از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

     در ادامه جلسه اعضاء کمیته کارشناسان کارگروه به بیان سئوالات و نقطه نظرات خود پرداختند و مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان به سوالات آنان پاسخهای لازم را ارائه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,215
  • 3,874,516
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©