مدیر صندوق استان کردستان پوشش بیمه سرپرستان خانوار الویت ما در سال 98 است

مدیر صندوق استان کردستان پوشش بیمه سرپرستان خانوار الویت ما در سال 98 است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با اشاره به اهمیت روستا و صندوق بیمه روستائیان به عنوان یکی از مولفه های توسعه در خدمت روستائیان، عدالت اجتماعی برای تک تک افراد جامعه در شهر و روستا و حق برابر بهره مندی از موهبت ها و امکانات کشور برای همه را مورد تاکید قرار داد.


به گزارش روابط عمومی، نهمین همایش کارگزاران صندوق استان کردستان در شهرستان سنندج با حضور و سخنرانی حسین فیروزی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان، جبار احمدپور، مدیر صندوق استان، کارشناسان، کارگزاران صندوق و اصحاب رسانه در استان کردستان برگزار شد.

در این همایش مدیر صندوق استان کردستان ضمن خیر مقدم به حاضرین در نهمین همایش استانی کارگزاران و تشکر از حضور معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، هدف از برگزاری همایش را جمع بندی و ارزیابی عملکرد یکساله صندوق برشمرد، ایشان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکاران ستادی و استانی صندوق و به ویژه کارگزاران، به رویکردهای صندوق در سال 98 اشاره کرد و افزایش پوشش بیمه با اولویت سرپرستان خانوار شناسایی شده فاقد بیمه و همچنین تمدید بیمه شدگان سنوات قبل از برنامه های اصلی صندوق عنوان کرد.

او با بیان اینکه 89 کارگزار نمی توانند حدود هزار و 500 روستای کردستان را تحت پوشش قرار دهند افزود: از طریق رسانه ها به ویژه شبکه استانی در حال فرهنگ سازی و آگاه سازی روستاییان نسبت به بیمه و خدمات صندوق هستیم.

در ادامه آقای حسین فیروزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با اشاره به اهمیت روستا و صندوق بیمه روستائیان به عنوان یکی از مولفه های توسعه در خدمت روستائیان گفت: کارگزاران صندوق باید به شرح اهمیت بیمه و توضیح و ترویج این امر در میان روستاییان بپردازند و تعداد خانوار تحت پوشش را افزایش دهند.

فیروزی با بیان اینکه کارگزاران صندوق بیمه روستائیان تکیه گاه مردم روستا شده اند افزود: با افزایش بیمه شدگان روستایی، میزان تولید هم افزایش می یابد. وی اضافه کرد: روستا هم به لحاظ کشاورزی و اقتصادی و هم به لحاظ تولید فکر و اندیشه، محور اصلی تولید در کشور و کانون توسعه محسوب می شود. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان یادآور شد: 28 درصد تولید ملی کشور در روستاها انجام می شود و روستا ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان اضافه کرد: دغدغه کسب درآمد در کهن سالی  یا بعد از فوت سرپرست خانوار و نبود این امنیت روانی موجب می شود فرد از روستا به شهر مهاجرت کند.

فیروزی افزود: عدالت اجتماعی برای تک تک افراد جامعه در شهر و روستا و حق برابر بهره مندی از موهبت ها و امکانات کشور برای همه مورد تاکید است و در این راستا هم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور در سال 83 راه اندازی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 331
  • 3,888,586
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©