استاندار کردستان در دیدار با دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لازم است ادارات وزارتخانه برای رفع موانع توسعه یافتگی هماهنگ شوند

استاندار کردستان در دیدار با دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لازم است ادارات وزارتخانه برای رفع موانع توسعه یافتگی هماهنگ شوند

مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با استاندار دیدار کردند.


به گزارش روابط‌عمومی، مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با استاندار کردستان دیدار کردند.

در این نشست برهان صلواتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه به تشریح عملکرد شورا پرداخت و  هر کدام از مدیران گزارش مختصری از فعالیت ها و  دستاوردهای سال ۹۷ ارائه کردند.

استاندار نیز ضمن با اهمیت شمردن ظرفیت خوب دستگاه های تابعه وزارتخانه، بر لزوم هم افزایی منابع ادارات تابعه وزارتخانه جهت رفع موانع توسعه یافتگی استان تاکید و خواستار ارائه پیشنهادات دستگاه های تابعه در خصوص ایجاد زنجیره خدمات با رویکرد اشتغالزایی با مشارکت دستگاه های عضو شورای هماهنگی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,467
  • 3,901,148
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©