محمدرضا واعظ مهدوی مستمری سیل زدگان زودتر از موعد پرداخت می‌شود

محمدرضا واعظ مهدوی مستمری سیل زدگان زودتر از موعد پرداخت می‌شود

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با حضور در برنامه تلویزیونی «زنده باد زندگی» از پرداخت پیش از موعد مستمری مستمری بگیران صندوق و کمک‌های بیشتر به آنها در مناطق سیل زده خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، محمدرضا واعظ مهدوی در برنامه «زنده باد زندگی» که به صورت زنده از شبکه دو سیما پخش می‌شود با اشاره به اتفاقات اخیر کشور و جاری شدن سیل در بسیاری از روستاها، گفت: این روزها بیش از هر زمان دیگری به اهمیت وجود بیمه واقف شده‌ایم و به فکر آینده نگری هستیم چون در همین اتفاقات دیدیم که داشتن یک بیمه مسکن تا چه اندازه می‌تواند مفید و مؤثر باشد.

او همچنین تاکید کرد: متاسفانه می بینیم کخ نبود چتر بیمه در بحران‌های این چنینی خسارت را سنگین‌تر و جبران آن را سخت‌تر می‌کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اشاره به آمار 150 هزار نفر بیمه شده جدید و تمدید 950 هزار نفر بیمه پرداز صندوق از تحصیل 500 میلیاردی پرداخت حق بیمه ظرف یک سال توسط روستائیان خبر داد که برای آینده سرمایه گذاری و سود خوبی از آن حاصل شده است.

واعظ مهدوی پرداخت منظم و خوب حق بیمه توسط روستائیان را نشان دهنده درک اهمیت بیمه توسط آنها دانست و گفت: از آن دو میلیون و دویست هزار نفر روستائی که بیمه نشده‌اند، دعوت می‌کنیم تا سریع‌تر بیمه شوند و از مزایای آن بهره ببرند.

او در ادامه افزود: درواقع دو میلیون دویست هزار نفر در کشور وجود دارند که در برابر حوادث، بحران و بالایای طبیعی هنوز هیچ گونه پشتیبانی ندارند.

واعظ مهدوی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان را با پرداخت زودتر از موعد آن هم با مبالغی بیشتر از حد تعین شده، حامی سیل زدگان روستایی دانست.

او همچنین با مطرح کردن اهمیت همبستگی و همدلی مردمی در چنین بحران و حوادثی گفت: گرچه با آمدن سیل شاهد اتفاقات ناخوشایندی چون از دست دادن مال و خانه و حتی جان افراد شدیم اما در این نوع مسائل همبستگی مردم بیش از پیش تجلی پیدا می‌کند که امر بسیار ارزشمندی است.

او دیدن مشکلات و پرداختن به آنها را تا زمان یکه مولد و محرک باشند را بسیار مفید دانست اما غر زدن دائمی و ایراد گرفتن‌های بیش از حد را مانع بزرگی برای تمرکز و درست فکر کردن عنوان کرد که بسیار برای یک جامعه مضر است.

او افزود: ما شاهد بودیم که در ایام بروز بحران و سیل در کشور شاهد غرزدن های کمتری بودیم و بیشتر دیدم که مردم و مسئولین در کنار هم وارد کار شدند. دست و پنجه نرم کردن با بحران امکان بهتر اندیشیدن را به ما می‌دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,308
  • 3,868,021
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©