در جلسه ستاد امدادرسانی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی رفاه تصویب شد استفاده از ظرفیت کارگزاری‌های صندوق برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان

در جلسه ستاد امدادرسانی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی رفاه تصویب شد استفاده از ظرفیت کارگزاری‌های صندوق برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان

محمدرضا واعظ مهدوی در بازدید از روستاهای سیل‌زده نظرآباد در منطقه دلفان به توزیع بسته‌های کمکی و غذای گرم بین اهالی پرداخت.


به گزارش روابط عمومی بیست یکم فروردین ماه مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در دومین روز از سفر خود به مناطق سیل‌زده استان لرستان به روستای نظرآباد رفت و به توزیع بسته‌های کمکی، غذای گرم و 150 بسته لباس پرداخت.

محمدرضا واعظ مهدوی در سفر به لرستان از منازل اعضای صندوق و کارگزاری‌هایی که در سیل آسیب‌دیده‌اند بازدید کرد و برای کمک به جبران خسارات قول همکاری داد.

او همچنین با شرکت در جلسه ستاد امدادرسانی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی رفاه به ارائه گزارش درباره اقدامات اخیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و برنامه‌های آتی پرداخت.

در این جلسه تصویب شد تا از ظرفیت کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای کمک بهتر و مؤثرتر به سیل‌زدگان استفاده شود.

در هیمن راستا و در ادامه سفر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایربا کارگزاران جلسه اضطراری ترتیب داد تا برای امداد رسانی بهتر و استفاده از ظرفیت کارگزاری ها آنها را آماده و هماهنگ کند.

وحیده نگین، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی روستائیان نیز با شرکت در جلسه ستاد هماهنگی تشکل‌های مردم نهاد با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان به بررسی نحوه کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده پرداختند.

شرکت ارزش‌آفرینان صبا (فعال در زمینه ساختمانی عمرانی) از شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز  برای برآورد خسارت کارگزاری‌های صندوق در لرستان وارد این استان شد تا بتواند با این برآورد برای کمک رسانی بهتر اقدام کند.

همچنین 8 نفر از کارمندان ستادی صندوق به لرستان سفر کردند تا در کنار دیگران با کار جهادی به مردم برای تخلیه گل و لای از خانه‌هایشان کمک کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©