از صندوق بیمه فارس برای کمک رسانی به عشایر سیل زده قدردانی شد

از صندوق بیمه فارس برای کمک رسانی به عشایر سیل زده قدردانی شد

به گزارش روابط‌عمومی، عیسی افسری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر را یکی از بارزترین خدمات به جامعه عشایری دانست و گفت: در سال 1398 همانند سال های اخیر با تمام ظرفیت سپاه عشایر در خدمت ترویج و تبلیغ خدمات و مزایای ...


به گزارش روابط‌عمومی، عیسی افسری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر را یکی از بارزترین خدمات به جامعه عشایری دانست و گفت: در سال 1398 همانند سال های اخیر با تمام ظرفیت سپاه عشایر در خدمت ترویج و تبلیغ خدمات و مزایای صندوق هستیم.

 در ادامه حسن کمالی ضمن گرامیداشت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه و تشکر و قدردانی از همکاری صمیمانه سپاه عشایر فارس و امور عشایر فارس در راستای تحقق اهداف صندوق در سال 97 گفت: با عنایت به اینکه بسیاری از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی با دفاع مقدس آشنا هستند هیچ قدرتی نمی تواند بین سپاه و مسئولین و مردم جدایی افکند .

کمالی در ادامه با تحسین حرکت جهادی نمایندگان و برخی از مسئولین با پوشیدن لباس مقدس سپاه در مقابل تصمیم بچه گانه امریکا چنین همدلی هایی را از برکت خون شهدا دانست.

مدیر صندوق استان فارس افزود: اگر بخواهیم شاهد اقتدار و موفقیت بیشتر کشور عزیزمان باشیم مسئولین باید در زیر سایه مقام معظم رهبری و الگو قرار دادن رهنمود های ایشان، هم دل، یک رنگ و خالصانه و  به دور از هر گون تعصب بیجا خدمت به مردم شریف را افتخار خود بدانند.

در پایان مدیرکل امور عشایر فارس نیز با تشکر و قدردانی از بیمه روستائیان و عشایر و سپاه عشایر در کمک رسانی به عشایر سیل زده  با اهداء لوح تقدیر از زحمات و همکاری مدیر فارس و فرمانده سپاه عشایر قدردانی به عمل آورد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©