مدیر صندوق استان فارس در گفتگو با مدیر کل امور خیریه استان خیرین در پرداخت حق بیمه روستائیان کم درآمد سهیم شوند

مدیر صندوق استان فارس در گفتگو با مدیر کل امور خیریه استان خیرین در پرداخت حق بیمه روستائیان کم درآمد سهیم شوند

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس با دادن قول مساعد در خصوص رایزنی با خیرین استان فارس، معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف فارس و ادارات شهرستانی را موظف به همکاری با بیمه روستاییان و عشایر کرد و دستور داد مبلغین اعزامی در جلسات خود خدمات و مزایای صندوق را به سمع و نظر جامعه هدف برسانند.


به گزارش روابط‌عمومی، حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس در جلسه ای با حجت الاسلام موسوی، مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان  فارس به شرح خدکات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ر.ستائیان و عشایر پرداخت.

در جلسه با مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان  فارس حسن کمالی با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید به تشریح تاریخچه و نحوه خدمات و مزایای صندوق  و سطوح درآمدی پرداخت و گفت: روستائیان و عشایر از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و مصداق واقعی آسیب پذیر بودن جامعه روستایی و عشایری همین سیل های اخیر است.

کمالی در ادامه با ارائه امار و عملکرد صندوق در استان فارس خدمت به جامعه روستایی و عشایری را با زیارت خانه خدا برابر دانست و  از موسوی خواست تا برای بهرهمند شدن جامعه ی روستایی و عشایری از خدمات صندوق  خاصه پرداخت حق بیمه آن دسته از روستائیان و عشایری که توان پرداخت حق بیمه خود را ندارند با مجامع خیرین استان فارس  رایزنی داشته باشد.

سپس موسوی ضمن خوش آمدگویی، خدمات بیمه روستاییان و عشایر را کاری بسیار عظیم دانست و گفت  روستاییان به عنوان ولی نعمتان ما باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرند تا زندگی حال و آینده ی این عزیزان به نوعی تامین شود.

موسوی در ادامه با دادن قول مساعد در خصوص رایزنی با خیرین استان فارس معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف فارس و ادارات شهرستانی  را موظف به همکاری  با بیمه روستاییان و عشایر کرد و دستور داد تمامی مبلغین اعزامی در جلسات خود خدمات و مزایای صندوق را به سمع و نظر جامعه هدف برسانند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 77
  • 3,896,758
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©