حسن کمالی ستاد اجرایی فرمان امام می تواند حق بیمه روستائیان کم توان را پرداخت کند

حسن کمالی ستاد اجرایی فرمان امام می تواند حق بیمه روستائیان کم توان را پرداخت کند

مدیر صندوق استان فارس با اشاره به رسالت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در محرومیت زدایی از مدیراین ستاد در استان خواست تا از محل بنیاد برکت سر فصلی برای پرداخت حق بیمه روستائیان و عشایری که توان پرداخت حق بیمه ندارند تعریف شود.


به گزارش روابط‌عمومی، حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس در جلسه با مدیر ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در استان به تشریح تاریخچه، خدمات و مزایا و نحوه فعالیت صندوق پرداخت  و گفت: برای حفظ و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی از اکثر روستا ها و مناطق عشایری شهدایی تقدیم شده است که هیچ خدمتی پاسخگوی این همه مجاهدت و ایثارگری نیست لذا به فرموده مقام عظمای ولایت روستائیان و عشایر باید در اولویت خدمات قرار بگیرند و این منوط به  تلاش و همدلی مسئولان دستگاه های مرتبط  است.

مدیر فارس در ادامه گفت: اگر فعالیت های روستایی به صورت مستمر ادامه نداشته باشد بازارهای شهری به سمت رکود خواهند رفت و عدم تامین آینده زندگی جامعه شریف روستایی و عشایری می تواند خطری باشد برای تولید و مصرف شهر نشین ها لذا خشکسالی های اخیر مشکلات عدیده ای برای روستائیان و عشایر در امور گذران زندگی به وجود آورده است و از نظر بنیه اقتصادی در مضیقه هستند و توان پرداخت حق بیمه خود را ندارند.

سپس کمالی با اشاره به رسالت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در محرومیت زدایی از تحقیقی خواست تا از محل بنیاد برکت سر فصلی برای پرداخت حق بیمه روستائیان و عشایری که توان پرداخت حق بیمه ندارند تعریف شود تا ان شاءالله بتوانیم با حمایت های مالی و معنوی ستاد اجرایی دغدغه آینده و گوشه ای از مشکلات این عزیزان را در قالب تامین حق بیمه مرتفع سازیم.

در ادامه جلسه تحقیقی ضمن خوش امد گویی گفت: روستائیان و عشایر از اقشار مولد جامعه هستند و این افتخار و وظیفه ما است که در چارچوب قوانین به هر نحو ممکن بتوانیم مشکلات جامعه مد نظر را برطرف کنیم.

سپس تحقیقی با تشریح وظایف و قوانین بنیاد برکت از کمالی خواست تا تفاهم نامه ای از سوی دفتر فارس تنظیم شود و  با تایید و تاکید ستاد اجرایی استان فارس جهت اجرایی شدن به ستاد اجرایی تهران ارسال شود.

تحقیقی در ادامه قول همکاری داد تا از ظرفیت بیمه برکت و گروه های جهادی در اختیار جهت تبلیغ و ترویج خدمات صندوق استفاده شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,708
  • 3,888,183
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©