فرماندار شهرستان سرایان در خراسان جنوبی مردم با امید بالا تحت پوشش بیمه قرار می گیرند

فرماندار شهرستان سرایان در خراسان جنوبی مردم با امید بالا تحت پوشش بیمه قرار می گیرند

فرماندار شهرستان سرایان گفت: دولت با بستر سازی بیمه در جای جای زندگی ایرانی ها جایگاه ویژه ای فراهم کرده که آبرومندانه و عزتمند زندگی کنند.


به گزارش روابط عمومی، اولین همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان در سال 98 با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی و کارگزاران این صندوق در شهرستان سرایان در محل سالن جلسات فرمانداری سرایان برگزار شد.

مدیر استان خراسان جنوبی بیان کرد: شهرستان سرایان با 4 کارگزاری فعال، دارای 82 درصد میزان جذب بیمه شدگان صندوق بیمه کشاورزان روستائیان و عشایر از جمعیت مشمول است. از تعداد 3226 نفر جمعیت مشمول در شهرستان سرایان 2645 نفر تا کنون جذب شده اند و این شهرستان رتبه دوم از لحاظ جذب را داراست.

 فرج زاده در ابتدای سال بر تشکیل ستاد راهبردی در شهرستان ها تاکید کرد و گفت:  برنامه جدول زمان بندی برگزاری ستاد راهبردی به استانداری استان خراسان جنوبی ارسال شده تا به اطلاع فرمانداران شهرستان برسد و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی افزود: در هر شهرستان یک کارگزار  به عنوان کارگزار ویژه  وجود دارد که مسئول پیگیری  تشکیل ستاد راهبردی در آن شهرستان است و هر سال حداقل یک بار باید این ستاد در هر شهرستان برگزار شود.

در ادامه این جلسه کارگزاران با ارائه گزارش عملکرد سال 97  از پیشنهاد هایشان برای جذب هر چه بهتر بیمه شدگان درسال 98 گفتند.

در ادامه ابراهیم رسولی مقدم فرماندار شهرستان سرایان گفت: بحث بیمه که مطرح می شود امید را هم به دنبال خود به همراه می آورد و عبارت بیمه و امید تکمیل  کننده یکدیگر هستند. امید در انسان با بیمه به سرانجام میرسد.

رسولی مقدم افزود: دولت با بستر سازی بیمه در جای جای زندگی ایرانی ها جایگاه ویژه ای فراهم کرده که آبرومندانه و عزتمند زندگی کنند. وقتی کسی در دوران جوانی زندگی خود را دارد. با نیم نگاهی به اینده می تواند آینده خود و خانواده خود را با کمترین سرمایه فراهم کند که این امکان از طریق بیمه فراهم شده است.

فرماندار سرایان گفت: بیمه های اجتماعی نیز توانسته اند به خوبی این خلا را پر کنند و آگاهی بخشی کارگزاران می تواند با حمایت خوبی که دولت دارد مثمر ثمر و بستر ساز زندگی شرافت مندانه برای مردم باشد و زندگی خوبی در میانسالی با مستمری که دریافت می کنند تجربه کنند.

او همچنین افزود: صندوق و  کارگزاران محترم یک اقدام کاملا انسانی انجام می دهند و مطمئنا آنچه در عرصه فعالیت شما  بیش از پیش خود را نشان می دهد اهتمام شما در به کارگیری تمام ظرفیت هایتان در جذب افراد برای بیمه است.

او اضافه کرد: به کاری که انجام می دهید اعتقاد نداشته باشیدعملکرد خوبی نخواهید داشت و با توجه به فرهنگ و گویش مردم می توانیم ارتباط کلامی سالمی برقرار کنیم و شاهد این باشیم که در استان ما مردم با یک امید بالایی تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

در ادامه این جلسه حکم بازنشستگی سه نفر از مستمری بگیران این صندوق اهدا شد و از چهار نفر از مدیران و کارشناسان کارگزاری های استان تقدیر به عمل آمد.

همچنین از دیگر برنامه های روز همایش بازدید از کاروانسرای قدیمی سرایان و اقامتگاه بوم گردی سنتی و امامزاده مصعبی و بازدید از روستای سبزرود شهرستان بود که به اتفاق کارگزاران صورت پذیرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,766
  • 3,888,241
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©