بنابر گزارش خبرگزاری فارس بهبود اوضاع در روستای محمد غضبان شوش پس از حضور مسئولان

بنابر گزارش خبرگزاری فارس بهبود اوضاع در روستای محمد غضبان شوش پس از حضور مسئولان

روستاییان روستای محمد غضبان شوش می‌گویند اوضاع این روستای سیل زده پس از بازدید میدانی مسؤولان بهبود یافته و خواستار ادامه حضور میدانی مسؤولان شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، خوزستان در سومین هفته مقابله با سیلاب این روزها شاهد ابعاد جدیدی از حماسه مردمی است و مردم مناطق مختلف استان با دست‌های خالی و بدون سرپناه در حال احداث سیل بند و مقابله با سیلاب هستند.

مردم روستای محمد غضبان از توابع بخش شاوور شهرستان شوش در روزهای گذشته مجبور به ترک روستا شدند اما بخشی از جوانان در روستا ماندند تا در احداث سیل بند کمک کنند.

یکی از روستاییان به خبرنگار فارس می‌گوید: در روزهای گذشته بدون چادر در روستا ماندیم اما شب گذشته با حضور یکی از مسؤولان کشوری و مشاهده اوضاع روستا به‌صورت میدانی قرار شد بخشی از امکانات به این روستا ارسال شود.

عبدالرحیم کعب عمیر می‌افزاید: صبح امروز چادرهای هلال احمر به همراه گروهی از پزشکان به این روستا آمدند.

وی بیان می‌کند: پس از حضور میدانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان اوضاع در این روستا از نظر امکانات بهبود یافت و این موضوع نشان می‌دهد که حضور مسؤولان به‌صورت میدانی و اطلاع از واقعیات منطقه می‌تواند راهگشا باشد.

وی عنوان می‌کند: امیدواریم حضور میدانی مسؤولان در روزهای آینده و پس از سیلاب هم ادامه پیدا کند تا مردم شاهد تلاش آنها باشند و اوضاع خیلی زود به روال طبیعی و عادی خود بازگردد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 352
  • 3,865,065
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©