مدیرکل بهزیستی استان فارس در دیدار با مدیر صندوق استان با عضویت درصندوق مساعدت های مالی هدفمند بین مددجویان توزیع می شود

مدیرکل بهزیستی استان فارس در دیدار با مدیر صندوق استان با عضویت درصندوق مساعدت های مالی هدفمند بین مددجویان توزیع می شود

با هدف آگاه سازی مددجویان بهزیستی از خدمات صندوق در سراسر استان فارس، مدیرکل بهزیستی استان دستور داد تا هماهنگی های لازم با بیمه سلامت استان فارس صورت پذیرد و خدمات و مزایای صندوق در صفحه آخر دفترچه های درمان مددجویان چاپ شود.


به گزارش روابط‌عمومی، حسن کمالی در جلسه ای با حضور مدیرکل بهزیستی استان  فارس ضمن ارائه گزارشی از فعالیت دفتر فارس در سال 97  از قریب به 7 هزار خانوار روستایی و عشایری خبر داد که از مزایای دریافت مستمری های بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت در استان فارس بهره مند شدند.

او در ادامه  با اشاره به دستور اکید معاونت اقتصادی استانداری فارس در خصوص پوشش حداکثری بیمه روستاییان و عشایر به جامعه هدف از مدیرکل بهزیستی استان  خواست تا با اختصاص حق بیمه مددجویان در سرفصل بودجه سال جاری شاهد به عضویت در آمدن  مددجویان عزیز و محروم بهزیستی باشیم و نگرانی این عزیزان را نسبت به تامین آینده زندگی خود و خانواده هایشان برطرف کنیم.

در ادامه جلسه مدیرکل بهزیستی استان  فارس ضمن خوش آمدگویی گفت: بهزیستی فارس همچون گذشته به دنبال راه کارهایی برای به عضویت درآمدن مددجویان خود در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است زیرا با به عضویت درآمدن این عزیزان در صندوق بیمه مساعدت های مالی به صورت هدفمند بین مددجویان توزیع می شود و می توان برنامه ریزی مناسب و ارزشمندی برای آینده مددجویان داشت.

سید مرتضی موسوی در ادامه با تشریح پرداخت های مالی بلاعوض تعریف شده در بهزیستی به مددجویان، قول داد که حق بیمه مددجویان بهزیستی در سال 98 از این محل واریز شود.

او  همچنین افزود: در فاز اول واریزی حق بیمه مددجویان در سال جاری 5 شهرستان محروم نورآباد، رستم، زرین دشت، فراشبند و بخش قائمیه شهرستان کازرون در دستور کار قرار گیرد.

سپس با پیشنهاد روابط عمومی دفتر فارس در خصوص آگاه سازی مددجویان بهزیستی از خدمات صندوق در سراسر استان فارس، موسوی دستور داد که هماهنگی های لازم با بیمه سلامت استان فارس صورت پذیرد و خدمات و مزایای صندوق در صفحه آخر دفترچه های درمان مددجویان چاپ شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,551
  • 3,886,026
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©