مدیر صندوق استان مازندران در برنامه «زنده باد زندگی» تا کنون 1000 سبد کالا و 2600 وعده غذای گرم بین سیل زدگان توزیع شد

مدیر صندوق استان مازندران در برنامه «زنده باد زندگی» تا کنون 1000 سبد کالا و 2600 وعده غذای گرم بین سیل زدگان توزیع شد

محمد ابراهیمی با اشاره به کمک ها و خدمات اخیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به سیل زدگان، این خدمات را نه در حوزه وظایف صندوق بلکه به پاس قدردانی از اعتماد روستائیانی دانست که به بیمه اجتماعی اعتماد کردند و الان عضوی از آن هستند.


مدیر صندوق بیمه استان مازنداران با حضور در برنامه «زنده باد زندگی» کمک های اخیر صندوق به سیل زدگان، به خصوص حمایت از اعضای سیل زده صندوق را با دستور مستقیم وزیر، به نوعی حمایت از اعضای صندوق دانست و گفت: تا کنون 1000 سبد کالای ضروری و 2600 وعده غذای گرم بین سیل زدگان استان مازندران توزیع کردیم.

او با اعلام پرداخت یک مستمری اضافه به مستمری بگیران سیل زده صندوق بیمه اجتماعی روستائیان گفت: در استان مازنداران 500 خانواده شامل این کمک می شوند.

او افزود: یکی دیگر از اقدامات ویژه برای کسانی که در حوادث طبیعی چون سیل و زلزله دچار خسارت می شوند، پرداخت حق بیمه آنها نوسط دولت است.

او با بیان اینکه هم اکنون در کشور 93 هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند به آمار استان مازندران اشاره کرد و گفت: هم اکنون ما در مازندران 4 هزار خانوار مستمری بگیر داریم که از این تعداد، 500 خانواده دچار خسارت های سیل شده اند که برای آنها تدابیر کمکی ویژه اندیشیده شده است.

ابراهیمی کمک صندوق به خانواده های روستایی که در قالب بیمه تدبیر شده است را موازی کمک سایر ارگان هایی چون کمیته امداد دانست.

مدیر صندوق استان مازندران با اشاره به افرادی که هم اکنون بیمه ندارد و ساکن شهرهای بیست هزار نفر هستند گفت: این افراد یا می توانند به بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی مراجعه کنند و با پرداخت سهم بیمه خود و کارفرما از مزایای بیمه بهره مند بشوند یا با مراجعه به بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر خود را بیمه کنند.

او افزود: بیمه شده های ما وقعا توان پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را ندارند از این رو دولت تصمیم به پرداخت بخشی از حق بیمه آنها کرده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,306
  • 3,868,019
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©