مجمع صاحبان سهام سرمایه گذاری ارشک برگزار شد گزارش مقبول حسابرس از فعالیت های سرمایه گذاری ارشک

مجمع صاحبان سهام سرمایه گذاری ارشک برگزار شد گزارش مقبول حسابرس از فعالیت های سرمایه گذاری ارشک

شرکت سرمایه گذاری ارشک، شرکت زیر مجموعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال مالی منتهی به آذر ۱۳۹۷ توانست بدون بند حسابرسی، گزارش مقبول از بازرس قانونی خود دریافت کند. همچنین این شرکت با رشد ۲۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته، موفق به کسب ۷۳1 میلیارد ریال درآمد شد.


به گزارش روابط عمومی، در سال 97 سود خالص شرکت ارشک با رشد 233 درصدی به مبلغ 709 میلیارد ریال رسیده است و ارزش داریی های این شرکت بازده خالص 74 درصدی داشته است.

شرکت سرمایه گذاری ارشک در سال ۱۳۸۳ به صورت سهامی عام تاسیس شد و در سال ۱۳۹۴ مالکیت صد در صدی آن به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منتقل شد.

 فعالیت اصلی این شرکت در نیمه دوم سال ۱۳۹۵ با توجه به در پیش بودن موج تعهدات بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به منظور تامین بخشی از منابع لازم برای پرداخت های تعهدی این صندوق آغاز شد.

سرمایه فعلی شرکت سرمایه گذاری ارشک پس از دو مرحله افزایش سرمایه، معادل با هزار میلیارد ریال است.

شرکت سرمایه گذاری ارشک توانسته است طی مدت کوتاه فعالیت خود از رشد قابل توجهی در درآمد و سود خالص برخوردار شود.

بر همین اساس شرکت سرمایه گذاری ارشک قصد دارد با استفاده از اصول مالی و رصد رخدادهای موثر بر بازار سرمایه کشور در راستای کسب سود بیشتر و افزایش منافع سهامداران خود گام برداشته و اقدام به سرمایه گذاری پویا در صنایع مستعد بورسی به منظور بهره مندی از منافع ناشی از رشد قیمتی و سود نقدی آنها کرده تا بتواند روند رشد سودآوری خود را طی سال جاری و سنوات آتی حفظ کند.

در راستای حداکثرسازی منافع سهامداران و کسب بازدهی بیشتر، حدود ۸۵ درصد ارزش پرتفوی شرکت سرمایه گذاری ارشک را سهام کومودیتی محور و دلاری تشکیل می دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 270
  • 3,888,525
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©