نقش موثر صندوق در کمک به سیل زدگان موجب شده است تشویق روستائیان به عضویت در بیمه اجتماعی

نقش موثر صندوق در کمک به سیل زدگان موجب شده است تشویق روستائیان به عضویت در بیمه اجتماعی

اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه صندوق استان به مناطق سیل زده خراسان جنوبی اعزام شدند.


به گزارش روابط عمومی، درپی اعلام ستاد مدیریت  بحران استان در خصوص بارندگی های اخیر در استان خراسان جنوبی  و دستور موکد مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه صندوق استان به مناطق سیل زده استان خراسان جنوبی اعزام شدند.

ابوالفضل فرج زاده،  مدیر صندوق خراسان جنوبی با شرح خسارات سیل به برخی از مناطق این استان گفت: سیل به برخی از مناطق شهرستان خوسف و عشق آباد طبس خساراتی وارد کرده است که بیشترین خسارات مربوط به حوزه زیر ساخت های راه های روستایی است.

او افزود: این سیل خوشبختانه به زندگی عادی مردم در استان خللی وارد نکرده و زندگی عادی مردم در جریان است.

مدیر استان خراسان جنوبی ضمن بازدید از مناطق سیل زده و دیدار با بخشدار عشق آباد در جریان مشکلات و خسارت های ناشی از سیل  قرار گرفت.

در این دیدار بخشدار عشق آباد ضمن تشکر از  حضور مدیر استان و اعضای تیم ستاد حوادث غیر مترقبه صندوق استان در مناطق سیل زده خواستار پرداخت حق بیمه افرادی شد که در سیل اخیر دچار خسارت شده اند و عنوان کرد: پرداخت حق بیمه افراد سیل زده که تحت پوشش صندوق هستند می تواند گام مهمی در جذب و تشویق کشاورزان، روستاییان و عشایر در این صندوق باشد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,247
  • 3,867,960
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©