کارگزاران صندوق در برنامه تلویزیونی شویل دنا حضور یافتند

کارگزاران صندوق در برنامه تلویزیونی شویل دنا حضور یافتند

کارگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد در اولین حضور سراسری خود در برنامه زنده تلویزیونی شویل دنا با پوشش محلی حاضر شدند.


به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1398 برگزار شد.

عیسی کریمی مدیرصندوق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در راستای برگزاری جلسات ماهیانه با کارگزاران، جلسه ای با حضور کارشناسان و کارگزاران صندوق در استان برگزار شد گفت: هدف از برگزاری این جلسه و نشست ارتقاء دانش و مهارت کارگزاران در انجام امور اجرایی و تسلط بر اهداف و ماموریت های صندوق و همچنین پاسخ به نیازهایی است که افراد در ارتباط با حرفه خود نیاز دارند پیوسته از آن بهره ببرند.

کریمی با ارائه گزارش عملکرد و آمار بیمه شدگان این صندوق در استان به شیوه تعامل با دستگاه ها اشاره کرد و خواستار همکاری و تلاش هر چه بهتر و بیشتر کارگزاران با مدیریت استان شد.

در این جلسه یکی از کارشناسان اداره امور مالیاتی استان به کارگزاران، مبانی مباحث مالیاتی و چگونگی ثبت و ارائه صورتحساب شرکت ها و موسسات کارگزاری ها و پرداخت مالیات بر ارزش افزود را آموزش داد.

در پایان این جلسه کارگزاران سراسر استان، در برنامه زنده تلویزیونی شویل دنا که یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه دنا است حضور پیدا کردند و به بیان اهداف و ماموریت های صندوق پرداختند که در ادامه بخش هایی از برنامه به اجرای مسابقه و طنز به صورت زنده اختصاص داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 628
  • 3,888,883
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©