مدیر صندوق استان همدان آمار آسیب دیدگان لرستان تهیه و ثبت شد

مدیر صندوق استان همدان آمار آسیب دیدگان لرستان تهیه و ثبت شد

مدیر صندوق استان همدان با اشاره به حضور پررنگ دکتر واعظ مهدوی در مناطق سیل زده، حضور نیروی های امدادی صندوق در منطقه را موجب دلگرمی مردم روستاهای سیل زده دانست.


به گزارش روابط‌عمومی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با همراهی نیرو های امدادی صندوق و مدیر صندوق استان همدان که به عنوان استان معین لرستان انتخاب شده است به بازدید دوباره از مناطق سیل زده پرداخت.

مهدی سماواتی، مدیر صندوق استان همدان با ارائه گزارشی از وضعیت کمک رسانی گفت: با اعزام تیم امدادی صندوق به مناطق روستایی و عشایری وضعیت به صورت میدانی بررسی شد و از نزدیک با برخی از بیمه شدگان که دچار حادثه شده اند صحبت شد.

او  ادامه داد : در بازدید های ابتدایی از مناطق سیل زده لیست بیمه شدگان  به تفکیک هر منطقه به کارگزاران تحویل داده شد، سپس مقرر شدکارگزاران به روستاها مراجعه و اطلاعات بیمه شدگان خسارت دیده را جمع آوری و در سامانه ثبت خسارات سبا ثبت کنند.

در ادامه سماواتی با بیان اینکه طی چند روز گروه های امدادی صندوق  به مناطق آسیب دیده اعزام شده اند تا از وضعیت هر منطقه ارزیابی دقیقی به دست دهند گفت: گروهای امدادی علاوه بر بازدید و ارزیابی از خسارات به وجود آمده، اقلام مورد نیاز مردم آسیب دیده را نیز توزیع کردند.   

او افزود: با بازدید از مناطق صورت گرفت اقلام مورد نیاز آسیب دیدگان مشخص و به ستاد مدیریت بحران در صندوق ارائه شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,575
  • 3,886,050
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©