برگزاری جلسه دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج از دهیاران همراه صندوق بیمه روستایی تقدیر شد

برگزاری جلسه دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج از دهیاران همراه صندوق بیمه روستایی تقدیر شد

بخشدار سیروان، بیمه را فرصتی طلایی برای اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه برشمرد که اهمیت آن در توسعه جوامع انسانی و تضمین آسایش و رفاه زندگی خانواده ها قابل مشاهده است.


به گزارش روابط عمومی، در جلسه دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج که در محل این بخشداری برگزار شد، ایرج فرد بخشدار سیروان گفت: اهمیت بیمه در توسعه جوامع انسانی و تضمین آسایش و رفاه زندگی خانواده ها قابل مشاهده است.

او در ادامه  عنوان کرد:  بیمه  باید به عنوان یک فرصت و غنیمت برای اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه تلقی شود .

بخشدار سیروان در ادامه خواستارگسترش پوشش خدمات صندوق و جذب حداکثری مخاطبان در بخش شد و افزود: این اقدام منوط به همکاری همه جانبه دهیاران با کارگزاران ، عزم جدی و هماهنگی میان مجموعه صندوق و کارگزاران است.

او تاکید کرد که اطلاع رسانی بروز و دقیق درباره مزایا و خدمات صندوق و دستاوردهای آن برای اهالی روستاها باید به صورت مستمر و متداوم صورت پذیرد و این خواسته بخشداری از دهیاران بخش است.

   در ادامه جبار احمدپور، مدیر استان کردستان گزارشی از عملکرد کارگزاران و چالش های موجود در بخش ارائه و خواستار استفاده از ظرفیت بخشداری و سایر دهیاران جهت همکاری با کارگزاران ، فرهنگ سازی و ترغیب مخاطبان جهت عضویت در صندوق شد.

در پایان از دو نفر از دهیارانی که با کارگزاران بخش همکاری و بالاترین تعداد بیمه شده را داشتند با اهدا لوح قدردانی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©