در سفر مدیرعامل صندوق به مازندران مقرر شد ناجیان غریق مازندرانی بیمه می شوند

در سفر مدیرعامل صندوق به مازندران مقرر شد ناجیان غریق مازندرانی بیمه می شوند

با امضای تفاهم نامه‌ همکاری میان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و هیات نجات غریق استان مازندران، ناجیان غریق در این استان بیمه اجتماعی می‌شوند.


به گزارش روابط عمومی، یکی از برنامه های سفر یک روزه مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به استان مازندران، امضای تفاهم نامه ای بود که به موجب آن ناجیان غریق، تحت پوشش قرار می گیرند و می توانند از خدمات بازنشستگی، از کارافتادگی و مستمری بازماندگان بهره مند شوند.

این تفاهم نامه در حاشیه جلسه شورای کارگزاران مازندرانی صندوق در بابلسر به امضای د‌کتر واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و کریمیان، رئیس هیات نجات غریق استان مازندران رسید.

*استقرار کارگزاران در خانه های بهداشت

امضای تفاهم نامه همکاری با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از دیگر برنامه های سفر استانی واعظ مهدوی بود. بر اساس مفاد این تفاهم نامه، مقرر شد کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، در مراکز و خانه های بهداشت سراسر استان مستقر شوند و نسبت به مشاوره، تبیین فواید و ضرورت های عضویت در بیمه و در نهایت ثبت نام کشاورزان و روستائیان فاقد بیمه اجتماعی اقدام کنند.

محمد ابراهیمی، مدیر مازندران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ، هدف از همکاری های سازمانی را افزایش ضریب پوشش بیمه ای جامعه هدف عنوان کرد و افزود: با تاکید و حمایت استاندار و همراهی فرمانداران شهرستانهای استان، شاهد استقبال روزافزون کشاورزان و روستائیان از خدماتی هستیم که دولت در قالب بیمه اجتماعی به این قشر مولد ارائه می دهد. 

ابراهیمی ادامه داد: تلاش داریم با همکاری های دوجانبه و چندجانبه با دستگاه های گوناگون، چتر بیمه را در تمام نقاط استان بگسترانیم و امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک، جشن پوشش 100 درصدی را در استان مازندران برگزار کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©