در سفر به مازندران واعظ مهدوی از استاندار و چندتن از فرمانداران تجلیل کرد

در سفر به مازندران واعظ مهدوی از استاندار و چندتن از فرمانداران تجلیل کرد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر همراه با جامعه کارگری با اهدای شاخه های گل بر مزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، یاد و خاطره و ایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و بر پایبندی به ادامه راه شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی تاکید کردند.


در اولین روز از هفته کارگر با حضور محمد رضا واعظ مهدوی معاون وزیر تعاون و مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور، یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد ابراهیمی، مدیر صندوق استان مازندران و جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری با حضور در گلزار شهدای ملامجدالدین شهرستان ساری با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

 

تجلیل از فرمانداران

تجلیل از سه تن از فرمانداران استان مازندران نیز از جمله برنامه های سفر محمدرضا واعظ مهدوی به مازندران بود.

واعظ مهدوی معاون وزیر تعاون و مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور در جلسه شورای کارگزاران صندوق دراستان مازندران از فرمانداران شهرستان های بابلسر، محمودآباد و فریدونکنار تجلیل کرد.

او همچنین به بازدید از مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ رفت که در این دیدار امام جمعه و فرماندار سیمرغ، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر، رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس ستاد بازسازی بنیادمسکن شهرستان ایشان را همراهی می کردند.

 

تجلیل از استاندار مازندران

از دیگر برنامه های سفر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان کشور در سفر به استان مازندران شرکت در در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان بود که در این جلسه مدیران کل ستادی و دستگاه های اجرایی استان مازندران نیز حضور داشتند.

واعظ مهدوی در این جلسه با اهدای لوحی از حسین‌زادگان، استاندار مازندران به پاس توجه به بیمه اجتماعی عشایر و روستائیان در استان، تجلیل کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 572
  • 3,888,827
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©