در جلسه مدیر صندق استان بوشهر با مدیر کل بازرسی استانداری بررسی شد امکان حضور نماینده صندوق در جلسات شورای اداری فرمانداری ها و بخشداری ها

در جلسه مدیر صندق استان بوشهر با مدیر کل بازرسی استانداری بررسی شد امکان حضور نماینده صندوق در جلسات شورای اداری فرمانداری ها و بخشداری ها

برای نظارت دقیق تر بر عملیات دفاتر پیشخوان توسط بازرسی استانداری و حضور نماینده صندوق در جلسات شورای اداری فرمانداری ها و بخشداری ها با مدیر کل بازرسی استانداری استان بوشهر هماهنگی های لازم صورت گرفت.


به گزارش روابط ‌عمومی، جلسه مدیر صندق استان بوشهر با مدیر کل بازرسی استانداری استان بوشهر در دفتر مدیر کل بازرسی برگزار شد.

دفاتر پیشخوان دولت که نمایندگی صندوق در بوشهر را عهده دار هستند، با دعوت دفتر بازرسی استانداری در جلسه ای با موضوع نظارت دقیق تر بر عملیات این دفاتر در استان بوشهر شرکت کردند.

 در این جلسه همچنین الزام فرمانداری ها و بخشداری ها برای دعوت از نماینده صندوق در جلسات شورای اداری فرمانداری و بخشداری ها جهت ارائه خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مورد بررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 11
  • 3,888,266
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©