بخشدار بخش امام شهرستان سقز از دهیاران خواست برای تحقق عضویت صد درصدی صندوق بیمه روستائیان را یاری دهند

بخشدار بخش امام شهرستان سقز از دهیاران خواست برای تحقق عضویت صد درصدی صندوق بیمه روستائیان را یاری دهند

بخشدار بخش امام شهرستان سقز : درصد بسزایی از توسعه عدالت اجتماعی را که از مهمترین مولفه های توسعه است می توان در بیمه روستائیان تحقق بخشید.


به گزارش روابط عمومی، جلسه دهیاران در بخش امام شهرستان سقز با موضوع بیمه روستائیان و کشاورزان، با حضور جبار احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان و بخشدار بخش برگزار شد.

در این جلسه که به دعوت مهر پرور بخشدار بخش امام شهرستان سقز در  شهر سنته برگزار شد، مدیر صندوق استان کردستان در ابتدا به تشریح خدمات صندوق پرداخت و نقش بیمه در تامین آتیه مردم و به خصوص روستائیان استان کردستان را تشریح کرد و در ادامه تاریخچه ای از تشکیل صندوق و مبانی قانونی آن را بیان کرده و شرایط عضویت در صندوق و سطوح بیمه پردازی و ضوابط بهرمندی از تعهدات آن را به صورت مفصل برای دهیاران بخش امام تبین کرد.

 بخشدار نیز در این جلسه عنوان کرد: درصد بسزایی از توسعه عدالت اجتماعی را که از مهمترین مولفه های توسعه است می توان در بیمه روستائیان تحقق بخشید.

او سپس به نقش بیمه در تامین آتیه روستائیان اشاره کرد و از دهیاران خواست، بیمه روستائیان را در تحقق عضویت صد درصدی اهالی روستاها در صندوق، یاری دهند. 

در ادامه دهیاران و شوراهای بخش سوالات و ابهامات خود در خصوص شرایط عضویت در صندوق و مزایا و تعهدات آن در قبال بیمه شدگان را مطرح کرده و پاسخ مقتضی به ایشان داده شد.

در پایان و پس از این نشست، جلسه ای با حضور مدیر صندوق، کارشناس تعهدات قانونی،  بخشدار و کارگزاران بخش امام شهرستان سقز برگزار شد که در آن مشکلات و موانع کارگزاران و درخواست های آنان بررسی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,460
  • 3,901,141
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©