در دیدار حسین مسگرانی و علی نیلی مقرر شد مشارکت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در رویدادهای فرهنگی هنری سیستان و بلوچستان

در دیدار حسین مسگرانی و علی نیلی مقرر شد مشارکت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در رویدادهای فرهنگی هنری سیستان و بلوچستان

سرپرست اداره کل امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان، با حسین مسگرانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش روابط عمومی، علی نیلی به برگزاری نشست راهبردهای تبلیغاتی صندوق با کارگزاری‌های استان اشاره کرد و گفت: در این جلسه ایده‌های گوناگونی برای ترویج و تبلیغ خدمات صندوق مطرح شد که بخش عمده آن به رویدادهای فرهنگی و جشنواره‌های محلی اشاره داشت.

نیلی ظرفیت‌های عظیم سیستان و بلوچستان در زمینه‌های فرهنگی، تاریخی و گردشگری را برشمرد و افزود: بهره‌برداری مناسب از این جاذبه‌ها می‌تواند کمک بزرگی به هدف نهایی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر، یعنی پوشش همگانی بیمه اجتماعی و در حقیقت بسط عدالت باشد.

او گفت: حضور و حمایت خود از رویدادهای فرهنگی استان را اعلام می‌داریم و امیدواریم بتوانیم در برگزاری هرچه بهتر جشنواره‌های محلی، خصوصا در مناطق روستایی و عشایری مشارکت داشته باشیم.

سرپرست اداره کل امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق انعقاد تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین این دو اداره را گام مهمی در جهت تعامل و نیل به اهداف سازمانی عنوان کرد و افزود: ایجاد امنیت شغلی و بیمه اجتماعی فعالین حوزه صنایع دستی و گردشگری از جمله صنعتگران سفال کلپورگان که ثبت میراث جهانی است، می‌تواند تاثیر مطلوبی در توانمندسازی این افراد و خانواده‌های آنان داشته باشد.

نیلی با اشاره به حضور پررنگ صندوق در دهمین جشنواره تابستانی مونسون، گفت: چنین جشنواره‌هایی که با هدف آشنایی با جاذبه‌ها و توانمندی‌های استان، آیین‌های بومی، محلی و ملی، موسیقی سنتی، غذاها و پوشاک سنتی برگزار می‌شود، مورد توجه مردم است و بنابراین قصد دارم از این ظرفیت برای ترویج گفتمان بیمه سود ببریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان نیز با استقبال از همکاری صندوق بیمه اجتماعی، گفت: تاکنون جشنواره‌های موفقی از جمله جشنواره عکس نگاران، موسیقی کمالان، مونسون و… در استان برگزار شده که گام مهمی در شناساندن استان به دیگر هم‌وطنان بوده است.

مسگرانی افزود: باید تلاش کنیم روستاها را از حالت فقر خارج کنیم و حامل پیام‌های امیدبخش به مردم با ارائه چهره زیبا از روستاها و مناطق مختلف استان باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان حمایت از مطبوعات استان را خواستار شد و گفت: اعلام آمادگی صندوق بیمه اجتماعی روستائیان برای مشارکت در رویدادهای فرهنگی این خطه را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم این همکاری و مشارکت، زمینه‌ساز رشد بیشتر اجتماعی و شکوفایی فرهنگی سیستان و بلوچستان بشود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,067
  • 3,874,368
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©