مصطفی شریعتی در همایش کارگزاران استان همدان همایش کشوری کارگزاران را امسال برگزار می کنیم

مصطفی شریعتی در همایش کارگزاران استان همدان همایش کشوری کارگزاران را امسال برگزار می کنیم

مدیرکل امور استان ها عملکرد مناسب دفتر استان همدان را موجب اتمام تطبیق کارگزاران و شرایط مناسب جذب و تمدید شده دانست.


به گزارش روابط‌عمومی، همایش کارگزاران استان همدان در سال 98 در سالن همایش های  امیران  همدان و با حضور شریعتی مدیرکل امور استان ها ، کارگزاران و مدیریت وکارکنان صندوق استان برگزار شد.

مهدی سماواتی در این همایش ضمن عرض خیرمقدم  به آقایان مصطفی شریعتی و علیرضا حبیبی مدیرکل اموراستان ها و کارشناس حوزه  مناطق، گزارش کاملی از عملکرد صندوق استان  بیان کرد  و به تحلیل آماری از وضع موجود پرداخت.

او  در ادامه گفت : کارگزاران  در سال  98 سهمیه  تکلیفی ابلاغی به هر کارگزاری را هدف گذاری کنند و  به نقاط روستایی و عشایری که از پوشش بیمه ای کمتری برخوردارند اطلاع رسانی بیشتری  انجام دهند.

سماواتی با بیان اینکه  اولویت کار کارگزاران و دفتر استان را جذب جوانان قرار داد است گفت:  چون خدمات ارزشمند این صندوق برای  جوانان روستایی ایجاد انگیزه می کند.

 درادامه شریعتی، مدیرکل امور استان ها وکارگزاری ها ضمن تشکر از گزارش کامل سماواتی گفت: عملکرد مناسب دفتر استان همدان موجب اتمام تطبیق کارگزاران و شرایط مناسب جذب و تمدید شده است.

او افزود :طرح  تطبیق کارگزاران در استان همدان با موفقیت  انجام شده و انتظار می رود تمامی کارگزاران در جهت پیشبرد اهداف صندوق  به بهترین شکل ممکن قوانین و مقررات صندوق را عمل کنند.

او افزایش کیفیت کارگزاران، تعیین کارگزاران معین هر شهرستان و  برگزاری همایش  کشوری کارگزاران را از سایر اقدامات صندوق در سال 98 عنوان کرد.

وی درادامه به  پرسش های  کارگزاران در مسائل مختلف بیمه ای را پاسخ داد.

در پایان همایش از کارگزاران برتر استان توسط مدیرکل امور استان ها و مدیریت صندوق استان تقدیر به عمل آمد و تعداد 10 پروانه فعالیت به کارگزاران اهداء شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,528
  • 3,868,241
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©