واعظ مهدوی در همایش کارگزاران سیستان و بلوچستان: 180 میلیارد تومان عدم‌النفع جذب بیمه‌شدگان سیستان و بلوچستان است

واعظ مهدوی در همایش کارگزاران سیستان و بلوچستان: 180 میلیارد تومان عدم‌النفع جذب بیمه‌شدگان سیستان و بلوچستان است

همایش اردیبهشت ماه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با موضوع «بررسی نقش اطلاع‌رسانی و تبلیغات در توسعه بیمه اجتماعی» با حضور دکتر محمدرضا واعظ ...


همایش اردیبهشت ماه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با موضوع «بررسی نقش اطلاع‌رسانی و تبلیغات در توسعه بیمه اجتماعی» با حضور دکتر محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، علی نیلی احمدآبادی سرپرست اداره کل امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین‌الملل، ابوالفضل فرج‌زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی، امان‌الله شاقوزایی مدیر صندوق استان و کارگزاران بیمه اجتماعی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در ابتدای این نشست امان‌الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان ضمن خیر مقدم به مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و هیات همراه به ارائه گزارشی از عملکرد استان پرداخت و با توجه به وسعت و پراکندگی جمعیتی، خشکسالی، سیل و محرومیت، خواستار توجه ویژه به سیستان و بلوچستان شد.

در ادامه، دکتر واعظ‌مهدوی ضمن تبریک روز کار و کارگر، اظهار داشت: کار کردن یک افتخار، مزیت و علامت پیشرفت کشور است و با ایجاد ارزش افزوده به رشد و توسعه اقتصادی کمک می‌کند و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، افزود: امام خمینی (ره) در اوایل پیروزی انقلاب درباره ارزش کار و کارگر بیان داشتند؛ حق تعالی هم یک کارگر است و خلقت جهان بزرگترین مصداق کار الهی است.

وی با تاکید بر برگزاری منظم نشست‌های ماهیانه کارگزاران، گفت: کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی تلاش کنند با معرفی شایسته شرایط و مزایای عضویت صندوق بیمه اجتماعی برای جامعه هدف، امکان برخورداری از خدمات ارزنده دولت در خصوص رفاه اجتماعی را برای روستائیان، کشاورزان، عشایر و تولیدکنندگان صنایع دستی فراهم کنند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با اشاره به خانوارهای کشاورز، روستایی و عشایری فاقد پوشش بیمه‌ای گفت: سالانه 180 میلیارد تومان سهم دولت از بابت بیمه اجتماعی این اخانوارها جذب نمی‌شود و معنای این حرف این است که استان شما سالانه حداقل 180 میلیارد تومان زیان می‌بیند.

واعظ‌مهدوی با اشاره به اعطای لقب «شهروند افتخاری سیستان و بلوچستان» به خود، گفت: بنده نیز مانند شما به سیستان و بلوچستان تعصب دارم و بابت این عدم‌النفع 180 میلیارد تومانی، ناراحت و نگران هستم.

وی لزوم استفاده از شیوه‌های نوین تبلیغات را یادآور شد و افزود: کارگزارهای صندوق باید با هوشیاری و دقت بالا، مسائل مردم را رصد کنند و به ما بگویند چه مسائلی مورد توجه مردم است و از چه راه‌هایی می‌توان بیمه اجتماعی را ترویج و مردم را به آن ترغیب کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©