واعظ مهدوی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان با مشارکت خیرین سیل زدگان از پرداخت حق بیمه معاف می شوند

واعظ مهدوی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان با مشارکت خیرین سیل زدگان از پرداخت حق بیمه معاف می شوند

محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی به همراه امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با حضور در مناطق سیل زده شهرستان هیرمند از روستاهای آسیب دیده بازدید و با مردم دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی، محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به همراه امان الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با حضور در مناطق سیل زده شهرستان هیرمند از روستاهای آسیب دیده بازدید و با مردم دیدار و گفتگو کردند.

واعظ مهدوی در این بازدید با ابراز تاسف از تخریب منازل و خسارات وارده به روستائیان، اظهار داشت: دولت در تلاش است تا با کمک به آسیب دیدگان بار مشکلات آنان را کاهش دهد و زمینه بازسازی خانه های آسیب دیده را فراهم کند.

او با اعلام خبر پرداخت یک ماه حقوق برای مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی، گفت: با توجه به خسارات ناشی از سیل به کشاورزی و درآمد آسیب دیدگان، امیدواریم بتوانیم با کمک و مشارکت خیرین حق بیمه سهم افراد در روستاهای سیل زده را پرداخت کنیم تا بتوانند از مزایای صندوق در آینده بهره‌مند شوند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر افزود: اگر چه بارندگی های اخیر و سیل ناشی از آن به برخی از روستائیان خساراتی را وارد کرد اما اظهار خوشحالی آنان پس از سالها خشکسالی قابل تامل است و آبادانی پس از آن سبب امیدواری بیشتر مردم به الطاف و رحمت های خداوند متعال شده است.

او با حضور در کمپ ایجاد شده توسط هلال احمر از نزدیک در جریان کمک ها و فعالیت های امدادرسانی قرار گرفت و از نیروهای داوطلب و تلاشگر هلال احمر تقدیر کرد.

در ادامه سفر دکتر واعظ مهدوی با حضور در شهرستان زهک، از سد زهک بازدید کرد و گفت: در بیست سال گذشته چنین حجم زیادی از آب وارد رودخانه زهک نشده و این جای شکر دارد که روستائیان و کشاورزان بتوانند با کار و تلاش در عرصه تولید محصولات گام بردارند و شاهد رونق تولید ملی در این خطه از کشور که زمانی انبار غله ایران بود، باشیم. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,011
  • 4,129,275
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©