حسن کمالی در کارگاه آموزشی کارگزاران معین سراسر استان فارس با برنامه ریزی درست از ریزش بیمه شدگان تمدیدی جلوگیری کنید

حسن کمالی در کارگاه آموزشی کارگزاران معین سراسر استان فارس با برنامه ریزی درست از ریزش بیمه شدگان تمدیدی جلوگیری کنید

کارگاه آموزشی کارگزاران با حضور حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس و کارگزاران معین استان فارس در سالن جلسات دفتر فارس برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، مدیر صندوق استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از کارگزاران بابت شرکت در جلسه، هدف از برگزاری کارگاه آموزشی را آشنا کردن کارگزاران با قوانین و مقرراتی دانست که مبتنی بر فعالیت های صندوق هستند.

او در ادامه با اشاره به ماده 10 قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی گفت:از سیل های اخیر باید درس گرفت و خدمت به روستائیان و عشایر و محرومین جامعه را سرلوحه کار خود قرار داد و با این دیدگاه فعالیت هایمان را در راستای تامین آتیه جامعه هدف پیش ببریم.

 او با تاکید بر همکاری و انتقال تجربیات میان کارگزاران به منظور رشد آمار بیمه ای از کارگزاران خواست تا فقط به جذب بیمه شده معطوف نشوند. او مسئله مهم را تبیین برنامه هایی دانست که از ریزش بیمه شدگان تمدیدی جلوگیری می کند از این رو تاکید کرد که باید با تلاش مضاعف و خدمت صادقانه در ارائه هر چه بهتر خدمات بیمه ای به صورت تخصصی  پیشتاز بود.

سپس کمالی با اعلام آمادگی مدیریت و روابط عمومی دفتر فارس جهت تامین ابزارهای تبلیغاتی و حضور در روستاها و همایش ها و جلسات مردمی  از کارگزاران خواست تا تعامل خود را با فرمانداران، بخشداران و مسئولین محلی بیشتر کنند.

در ادامه کمالی گفت: به دستور مدیر عامل محترم صندوق جناب آقای واعظ مهدوی با هدف رشد آمار بیمه ای در شهرستانهای جنوبی و  محروم استان دفتر نمایندگی صندوق در شهرستان لارستان راه اندازی می شود و با مستقر شدن کارشناسان دفتر فارس در فرمانداری لارستان بحث آسیب شناسی را از نزدیک دنبال می کنند تا مشکلات احتمالی مرتفع گردد.

در پایان این کارگاه مقرر شد: کارگزاران با فرمانداری ها و بخشداری ها ارتباط مستمر خود را حفظ کنند و فعالیت هایشان را در این راستا مضاعف کنند.

همچنین به صورت ماهیانه از فعالیت بیمه ای شهرستان مورد نظر توسط کارگزار معین آن شهرستان به مدیریت دفتر فارس گزارش داده شود. علاوه بر این مقرر شد تا این به بعد کلیه کارگزاران مکاتبات خود را از طریق سامانه «چارگون» انجام دهند و در آخر اینکه کارگزاران معین شهرستانها موظف شدند طبق لیست تهیه شده (موضوع ثبت نام و عضویت کلیه مشمولین واجد شرایط شهرستانها) با افراد ذکر شده تماس گرفته و از آنان جهت ثبت نام در صندوق دعوت کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©