در دومین جلسه کمیته مشورتی اطلاع‌رسانی و تبلیغات وضعیت بودجه و راهبردهای تبلیغاتی سال 98 صندوق بررسی و تبین شد

در دومین جلسه کمیته مشورتی اطلاع‌رسانی و تبلیغات وضعیت بودجه و راهبردهای تبلیغاتی سال 98 صندوق بررسی و تبین شد

دومین جلسه کمیته مشورتی اطلاع‌رسانی و تبلیغات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با حضور اعضای این شورا در ستاد مرکزی تشکیل و طی آن وضعیت بودجه و راهبردهای تبلیغاتی سال 98 صندوق بررسی و تبیین شد.


به گزارش روابط عمومی، دومین جلسه کمیته مشورتی اطلاع‌رسانی و تبلیغات صندوق با حضور نیلی مدیرکل امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین‌الملل، درویشی مدیرکل دفتر عامل و پایش عملکرد، سجاد طاهری مدیر استان کرمانشاه، روح اله سرواندام مدیر استان ایلام و مهدی سماواتی مدیر استان همدان، شیدایی مدیرکل امور مالی و مدنی مدیرکل برنامه و بودجه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا نیلی گزارشی از عملکرد بودجه تبلیغاتی صندوق در سال 97 ارائه کرد و برخی چالش‌ها در مسیر قراردادها را برشمرد. در ادامه، اعضای جلسه به بحث درباره موضوع پرداختند و بر لزوم رعایت چارچوب‌های مصوب این کمیته توسط همه ارکان و بخش‌های صندوق تاکید کردند.

نظارت دقیق بر عملکرد بودجه تبلیغات به منظور صیانت از منافع بیمه‌گزاران روستایی و عشایری از دیگر موضوعاتی بود که مورد تاکید مجدد اعضا قرار گرفت. در این نشست همچنین راهبردهای بودجه تبلیغاتی سال 98 نیز بررسی و مقرر شد با توجه به وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی مردم، هزینه‌های این حوزه در سطح سال قبل انجام شود.

اعضای کمیته مشورتی اطلاع‌رسانی و تبلیغات درباره قرارداد شبکه‌های استانی، تولید مستندهای تلویزیونی با مدنظر قرار دادن تفاوت‌های فرهنگی، زبانی و ویژگی‌ها بومی هر استان، روش‌های تعیین بودجه تبلیغاتی هر استان و میزان افزایش آن، نحوه حمایت از ایده های تبلیغاتی کارگزاران صندوق،  و نحوه انعکاس مصوبات بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 745
  • 4,128,009
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©