با امضای یک تفاهمنامه مقرر شد گسترش همکاری های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و سازمان امور عشایر گیلان

با امضای یک تفاهمنامه مقرر شد گسترش همکاری های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و سازمان امور عشایر گیلان

تفاهمنامه مشترک بین صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان و امور عشایر استان برای همکاری بیشتر منعقد شد.


به گزارش روابط‌عمومی، اولین جلسه اجرای تفاهمنامه مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان و مدیریت امور عشایری استان در محل دفتر مدیریت استان گیلان با حضور هانی عارف مدیر استان و هادی زاده مدیر امور عشایری استان گیلان تشکیل شد.

در این نشست مقرر شد تا با حضور کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در مناطق عشایری و مدیران عامل شرکت تعاونی عشایری استان گیلان در شهرستان رضوانشهر جلساتی تشکیل شود.

طبق این قرار تشکیل 3 همایش جداگانه با حضور جمعی از عشایر در 3 شهرستان تالش، ماسال و رضوانشهر با حضور مدیر صندوق استان گیلان و مدیر عشایری استان جهت تشریح خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر صورت می گیرد.

تشکیل مستمر جلسات 3 ماهه با حضور مدیر صندوق گیلان، مدیر امور عشایری گیلان و کارگزاران مناطق عشایری و مدیران شرکت های تعاونی عشایری از دیگر قرارهای منعقد شده در این جلسه بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 546
  • 3,871,847
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©