در اجتماع بزرگ دهیاران شهرستان سقز احکام اعضای صندوق توسط نماینده آنها در مجلس اهدا شد

در اجتماع بزرگ دهیاران شهرستان سقز احکام اعضای صندوق توسط نماینده آنها در مجلس اهدا شد

حکم سه نفر از مستمری بگیران صندوق توسط نماینده مجلس، مدیر صندوق استان کردستان، فرماندار و تعدادی از مسئولین استان اهداء شد.


به گزارش روابط عمومی، اجتماع بزرگ دهیاران شهرستان سقز با حضور محسن بیگلری نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی،کریمیان فرماندار شهرستان، جبار احمد پور، مدیر استانی صندوق، معاونین فرماندار، تعدادی از مدیران کل استانی، بخشداران، روسای ادارات شهرستان و کلیه دهیاران سطح شهرستان و نماینده شوراهای شهرستان سقز برگزار شد.

در این گردهمایی که در سالن اجتماعات آموزشکده فنی و مهندسی و با محوریت رونق تولید و بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان سقز برگزار شد، ابتدا کریمیان به ایراد سخن پرداخت و از دهیاران خواست مشکلات و مسائل روستاهای خود را بیان کنند.

در ادامه روسای شوراهای چهارگانه شهرستان و نماینده دهیاران شهرستان که 2 نفر از آنان از کارگزاران صندوق هستند مسائل، مشکلات و خواسته های روستائیان شهرستان را بیان کردند، یکی از موارد درخواستی سخنرانان همکاری کلیه دهیاران و شوراها در ترویج خدمات صندوق و افزایش اعتبارات تبلیغی صندوق جهت پوشش صددرصدی روستائیان در این صندوق بود.

محسن بیگلری، نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از سخنرانان این همایش بود که ضمن حمایت از خواسته های به حق روستائیان از مسئولین خواست تا  برای تحقق شعار سال، تلاش بیشتری مبذول دارند.

در پایان مراسم حکم سه نفر از مستمری بگیران صندوق توسط نماینده مجلس، فرماندار، مدیر صندوق در استان و دیگر مسئولین حاضر در جلسه اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,229
  • 3,867,942
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©