مدیر صندوق استان مازندران در سفر به گلوگاه 2400 خانوار از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان بهره‌مند شده اند

مدیر صندوق استان مازندران در سفر به گلوگاه 2400 خانوار از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان بهره‌مند شده اند

تاکنون 2 هزار و 400 خانوار گلوگاهی زیرپوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار گرفته اند و بیش از 100 خانوار در این شهرستان از مستمری‌بگیران این صندوق هستند.


به گزارش روابط عمومی محمد ابراهیمی مدیر صندوق استان مازندران در دیدار با فرماندار گلوگاه با اشاره به اینکه تاکنون 2 هزار و 400 خانوار گلوگاهی زیرپوشش این بیمه قرار گرفته اند، گفت: بیش از 100 خانوار در این شهرستان از مستمری‌بگیران این صندوق هستند.

مدیر صندوق استان مازندران همچنین با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار و کارگزاران شهرستان در جلسه ستاد راهبردی بیمه روستاییان و عشایر گلوگاه شرکت کرد.

در این سفر محمد ابراهیمی با امام جمعه گلوگاه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلوگاه دیدار کرد و برای حضور در جلسه شوراها، دهیاران، شبکه بهداشت و درمان و پایگاه‌های مقاومت بسیج هماهنگی های لازم را به عمل آورد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 604
  • 3,888,859
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©