با حضور فرماندار شهرستان گالیکش نخستین جلسه کارگزاران بیمه اجتماعی گلستان در شرق استان برگزار شد

با حضور فرماندار شهرستان گالیکش نخستین جلسه کارگزاران بیمه اجتماعی گلستان در شرق استان برگزار شد

در نشست کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان احکام مستمری بگیران صندوق توسط فرماندار و مدیر استان اهداء و از کارگزاران پرتلاش و موفق استان تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی، نخستین جلسه ماهانه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به منظور ارتقاء دانش بیمه ای و مهارت فنی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق با حضور فرماندار شهرستان گالیکش و دانیال پولادوند، مدیر صندوق استان گلستان و کارگزاران در شرق استان برگزار شد.

دانیال پولادوند مدیر صندوق استان گلستان در این جلسه ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به سهمیه تکلیفی و عملکرد یکساله آنان در سال 97 اشاره کرد و بر لزوم تلاش مجدانه کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک پوشش بیمه اجتماعی در سال جاری تاکید کرد.

مایلی فرماندار گالیکش در این جلسه با اشاره به اینکه اساس کار صندوق خدمات رسانی به جامعه روستایی و اقشار آسیب پذیر است گفت: باید فرهنگ پوشش بیمه ای را به صورت عمومی در سطح جامعه گسترش داد تا افراد بیشتری از منافع صندوق بهره مند شوند.

در پایان جلسه نیز احکام مستمری بگیران صندوق توسط فرماندار و مدیر استان اهداء و از کارگزاران پرتلاش و موفق استان نیز تقدیر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,302
  • 3,868,015
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©