همپوشانی بیمه ای بوشهری ها به حداقل می رسد

همپوشانی بیمه ای بوشهری ها به حداقل می رسد

با هماهنگی های صورت گرفته با دفتر فناوری اطلاعات استانداری بوشهر امکان اتصال دفتر صندوق به شبکه دولت (سیماد) ممکن شد از سوی دیگر دسترسی به سامانه سازمان تامین اجتماعی جهت رفع هم پوشانی بیمه شدگان نیز مهیا شد.


به گزارش روابط ‌عمومی، با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با اداره فناوری اطلاعات استانداری بوشهر، برای دفتر مدیریت استان بوشهر امکان دسترسی به سامانه دولت (سیماد) امکان پذیر شد و از این پس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می تواند کلیه مکاتبات اداری مربوط به کلیه دستگاه های اجرایی را از طریق این سامانه در اختیار دیگر مدیران قرار دهد.

همچنین با توجه به برگزاری جلسات مکرر با سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر برای رفع هم پوشانی بیمه شدگان امکان بررسی و یافتن بیمه شدگان جدید مهیا شد از این رو می توان از طریق کد ملی، بیمه بودن آنها از سازمان تامین اجتماعی را بررسی کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©