عماد استکی در یازدهمین جلسه هم اندیشی کارگزاران تاکید کرد لزوم ارتباط موثر کارگزاران با مسئولین شهرستانی

عماد استکی در یازدهمین جلسه هم اندیشی کارگزاران تاکید کرد لزوم ارتباط موثر کارگزاران با مسئولین شهرستانی

مدیر صندوق استان اصفهان در یازدهمین جلسه هم اندیشی کارگزاران لازمه رسیدن به هدف صندوق که تحت پوشش قراردادن جامعه هدف است را داشتن برنامه دانست.


به گزارش روابط عمومی، یازدهمین جلسه استانی کارگزاران استان اصفهان در محل مدیریت استان با محوریت بررسی عملکرد سال 97 وتنظیم برنامه عملیاتی سال 98 برگزار شد.

عماد استکی، مدیر صندوق استان اصفهان به لزوم داشتن برنامه برای نیل به هر هدفی تأکید کرد و گفت پس از ابلاغ سهمیه تکلیفی جذب و تمدید سال 98 و پس از تنظیم برش شهرستانی و ابلاغ به کارگزاری ها، کارگزاران محترم صندوق مکلفند برنامه عملیاتی خود را به منظور تحقق سهمیه تکلیفی ارائه کنند.

تأکید دیگر مدیر استان جذب گروهی افراد مشمول صندوق بود که با توجه به تفاهم نامه های منعقد شده با سایر سازمانها، نهادها و اتحادیه ها، ارتباط موثر کارگزاران با مسئولین شهرستانی را الزام آور می کند.

استکی ضمن تأکید به کارگزاران برای مطالعه و بررسی دقیق قوانین و مقررات مرتبط با صندوق و دستورالعمل ها، بخشنامه ها، نامه ها و رعایت دقیق آنها، از کارگزاران خواست: با اندیشه و تفکر و علاقه مندی و امید به بهبود روند کار وارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب، صندوق را در نیل به هدف که همانا تحت پوشش قراردادن کلیه مشمولین و تامین آینده آنان است یاری دهید. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©