مدیر صندوق استان مازندران در خطبه های نماز جمعه شهرستان گلوگاه 4 هزار خانوار مازندرانی مستمری‌بگیر صندوق بیمه روستائیان هستند

مدیر صندوق استان مازندران در خطبه های نماز جمعه شهرستان گلوگاه 4 هزار خانوار مازندرانی مستمری‌بگیر صندوق بیمه روستائیان هستند

محمد ابراهیمی مدیر صندوق مازندران در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گلوگاه از مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان مازندران با حضور در نماز جمعه شهرستان گلوگاه و سخنران یدر خطبه های آن با اشاره به وجود بیش از 4 هزار خانوار مازندرانی مستمری‌بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که از خدمات صندوق بهره‌مند هستند گفت: برای اولین بار برای کشاورزان و روستائیان فیش حقوقی صادر و حکم کارگزینی ایجاد کردیم تا این افراد همانند کارکنان دولت بتوانند از خدمات عمومی بهره‌مند شوند.
او همچنین تاکید کرد: بیمه اجتماعی روستائیان با هدف عبور از کمک های حمایتی به خدمات بیمه ای برای حفظ عزت خانواده ها و تأمین معیشت آنها تشکیل شده است.
محمد ابراهیمی با بیان اینکه هدف دولت از اهدای چنین امتیازی به روستائیان، کشاورزان و عشایر کاهش فاصله طبقاتی است در ادامه افزود: دولت مصمم است تا با رویکرد گسترش بیمه‌های اجتماعی در جهت کاهش فاصله طبقاتی جمعیت روستایی و شهری، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام‌های موثرتری بردارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 288
  • 3,888,543
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©