معاون توسعه روستابی و مناطق محروم کشور بیمه اجتماعی، فاکتور جدید ماندگاری روستا ها است

معاون توسعه روستابی و مناطق محروم کشور بیمه اجتماعی، فاکتور جدید ماندگاری روستا ها است

جلسه کارگروه تخصص اشتغال پایدار و توسعه روستایی به ریاست عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین و با حضور معاون توسعه روستابی و مناطق محروم کشور برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی، محمد امید، معاون توسعه روستابی و مناطق محروم کشور در این جلسه اعلام کرد از مجموع 18 هزار میلیارد تومان منابع این طرح 7300 میلیارد تومان تا به امروز کار سازی شده و استان قزوین نیز توانسته است 157 میلیلارد تومان از منابع تخصیص یافته در بخش اشتغال روستایی را جذب کند.

او اضافه کرد: بخش کشاورزی با 58 درصد بیشترین و صنایع دستی با 5/1 درصد کمترین سهم را در ایجاد اشتغال پایدار روستایی در استان قزوین به خود اختصاص داده اند.

زاهدی استاندار قزوین نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت تعریف عناوین جدید شغلی و تعریف تخصص های جدید پیشنهاد فعالیت جدید و نو رسانه روستایی را ارایه داد تا چهره روستایی بعنوان یک فرد فقیر و یا ضعیف در اذهان عمومی از بین برود.

نجفی، مدیر کل دفتر روستایی استانداری در قسمتی از این جلسه تدوین سند توسعه روستایی در 444 روستا را مهم ارزیابی و از آغاز مطالعات در 187 روستایی استان خبر داد.

او همچنین در بخش اهم اقدامات دفتر روستایی، به گسترش و توسعه بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در استان اشاره کرد.

در حاشیه این جلسه مدیر صندوق استان قزوین در جهت ذکر اهمیت موضوع بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به صورت جداگانه با مسئولان حاضر در جلسه، دیدار کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,482
  • 3,901,163
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©