مدیرکل امور عشایر استان فارس عشایر برای دریافت تسهیلات ملزم به ثبت نام در بیمه اجتماعی شدند

مدیرکل امور عشایر استان فارس عشایر برای دریافت تسهیلات ملزم به ثبت نام در بیمه اجتماعی شدند

حسن کمالی مدیر صندوق استان فارس با بهرامی مدیرکل امور عشایر استان و کارشناسان مرتبط از هر دو دستگاه در دفتر مدیر کل امور عشایر جلسه ای را جهت تعامل بیشتر بین طرف برگزار کردند.


به گزارش روابط‌عمومی، مدیرکل امور عشایر ضمن خیر مقدم و گرامیداشت ماه ضیافت الهی با اشاره به تفاهنامه کشوری منعقد شده بین صندوق و امور عشایر گفت: اداره کل امور عشایر فارس در راستای پوشش صد درصدی بیمه اجتماعی عشایر استان فارس  با تمام توان و امکانات شهرستانی و استانی در خدمت بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر است.

بهرامی در ادامه گفت: با راه اندازی سامانه اینترنتی نماد و ثبت اطلاعات خانوار عشایر استان فارس که تاکنون اطلاعات  بیش از 42000 خانوار ثبت شده است، اکنون در حال پالایش و استخراج آمارخانوارهای عشایری هستیم که تا کنون تحت پوشش بیمه قرار نگرفته اند و امیدواریم که با استفاده از این سامانه پوشش 100درصدی بیمه عشایر استان فارس را محقق کنیم.

بهرامی در ادامه تصریح کرد: اطلاع رسانی خدمات و مزایای صندوق به جامعه عشایر  یک رسالت خداپسندانه است که بر دوش امور عشایر است و ما این نوع خدمت را برای امور عشایر فارس توفیق الهی می دانیم.

مدیرکل امور عشایر با اشاره به ارائه بیش از 3000 تسهیلات به خانوار های عشایر طی یک سال گفت: این فرصت بسیار خوبی است برای بیمه شدن افراد و در همین خصوص مقرر شد تا هر فرد عشایر برای دریافت تسهیلات الزاما باید خود را به عضویت صندوق در آورد  تا از مزایای تسهیلات عشایری بهره مند شود.

بهرامی در ادامه کارشناسان حوزه ی تعاون و بیمه  را مکلف کرد تا جهت تهیه بانک اطلاعاتی عملکرد و فعالیت شرکت های تعاونی عشایری را در خصوص جذب بیمه شدگان رصد کنند .

در ادامه جلسه حسن کمالی ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان  و تشکر بابت تخصیص وقت و تشکیل جلسه گفت: تا کنون 7837 خانوار عشایری استان فارس به عضویت صندوق در آمده اند که این آمار نسبت به تعداد عشایر استان فارس که قطب عشایر کشور هستیم  بسیار ناچیز است.

کمالی همچنین افزود: با عنایت به قول های مساعد بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) درخصوص تامین حق بیمه ی آن دسته از عزیزانی که توانایی پرداخت حق بیمه خود را ندارند و استفاده از ظرفیت  اداره امور عشایر،  پوشش 100 درصدی خانوارهای عشایر استان فارس دور از ذهن نیست.

در پایان  تفاهنامه همکاری میان دفتر فارس و امور عشایر فارس در راستای پوشش 100 درصدی منعقد گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 261
  • 3,888,516
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©