با حضور جبار احمدپور در جلسه کارگروه مخاطرات بخش کشاورزی ماده 8 آیین نامه صندوق پیگیری شد

با حضور جبار احمدپور در جلسه کارگروه مخاطرات بخش کشاورزی ماده 8 آیین نامه صندوق پیگیری شد

مدیر صندوق استان کردستان با حضور در جلسه کارگروه تخصصی مخاطرات بخش کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی گزارش کاملی درباره ماده 8 آیین نامه صندوق ارائه داد.


به گزارش روابط‌عمومی، اولین کارگروه تخصصی خشکسالی، سرما زدگی و مخاطرات بخش کشاورزی در محل سالن جلسات اداره کل جهاد کشاورزی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور روسا و نمایندگان ادارات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری، جهاد کشاورزی، مدیرت بحران استانداری، محیط زیست، هواشناسی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک کشاورزی، آب منطقه ای و…. برگزار شد.

ابتدای جلسه خلیل فعله گری، معاون برنامه ریزی جهاد کشاورزی استان کردستان، توضیحاتی در خصوص دستور کار جلسه مطرح کرد و هر یک از ادارات به تناسب شرح وظیفه گزارش اقدامات خود را بیان کردند.

در ادامه و با توجه به دستور کار جلسه، جبار احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در راستای عملیاتی کردن موضوع ماده 8 آیین نامه صندوق برای حضار تشریح و خواستار پیگیری مجدانه و بیش از پیش ادارات مرتبط در این خصوص شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,780
  • 3,874,081
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©