مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری خراسان جنوبی از ظرفیت دهیاران برای اطلاع رسانی در روستاها استفاده می کنیم

مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری خراسان جنوبی از ظرفیت دهیاران برای اطلاع رسانی در روستاها استفاده می کنیم

مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری خراسان جنوبی جهت همکاری با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قول مساعد داد.


به گزارش روابط عمومی، دیدار و نشست مشورتی ابوالفضل فرج زاده، مدیر استان خراسان جنوبی  با عالیه خواجوی، مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری خراسان جنوبی در محل استانداری خراسان جنوبی صورت پذیرفت.

در این دیدار فرج زاده ضمن بیان گزارشاتی از صندوق استان و کارگزاری ها خواستار تعامل بیشتر دفتر امور روستائی استانداری و استفاده از ظرفیت های این دفتر در خصوص اطلاع رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف شد و حضور مدیر استان در نشست های مشورتی دهیاران در بخشداری ها را  یک اصل مهم در جهت اطلاع رسانی و اعتمادسازی به جامعه روستایی و عشایری دانست.

در ادامه جلسه  مدیر کل دفتر امور روستائی استانداری آمادگی خود را در برای تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف اعلام کرد و افزود: از ظرفیت دهیاران به عنوان رابط بیمه ای در روستاها استفاده خواهیم کرد تا جذب حداکثری را در استان داشته باشیم.

همچنین خواجوی سرمایه گذاری صندوق مرکزی را در استان خواستار شد و مقررشد طی جلسه ای با حضور معاون عمرانی استانداری موضوع  مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا ظرفیت های سرمایه گذاری در استان شناسایی شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 333
  • 3,888,588
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©