پیام خداحافظی محمدرضا واعظ مهدوی

پیام خداحافظی محمدرضا واعظ مهدوی

مدیرعامل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ذیل پیامی از همکاران خود در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان خداحافظی کرد.


متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران ارجمند وکارگزاران گرانقدر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

اینک که تقدیر بر این قرار گرفته تا از حضور شما عزیزان مرخص  شوم، وظیفه خود می‌دانم تا از زحمات و همکاری‌های دلسوزانه همه شما عزیران در دوران 16 ماهه مسئولیت این صندوق، از همگی شما صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

کار در نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم پاک و قدردان و مظلوم این سرزمین، حقیقتاً افتخار و توفیق، و نیز مسئولیتی بزرگ است؛ که هرگاه حاصل شود، باید قدر دانست و با تمام قدرت در مسیر آن کوشید؛ و هرگاه سلب شود، از رهایی از مسولیت سنگین پاسخگویی الهی، شادمان و مشعوف شویم.

ما و شما عزیزان، از آغاز این همکاری با یکدیگر عهد کردیم که سعایت و بدگویی نکنیم؛  صادق و راستگو باشیم؛ به همدیگر و روستاییان عزیز دروغ نگوییم؛ اساس را بر گزارش‌های درست و شفافیت در حقوق و تعهدات بگذاریم و سعی کنیم تا اعتماد را محور روابط خودمان قرار دهیم، نسبت به مشکلات کل مجموعه تحت پوششمان احساس مسولیت داشته باشیم؛ از تقابل بپرهیزیم و بلندگو و پیگیر نیازهای واقعی جامعه هدفمان باشیم؛ در عین حال  از هر تصمیمی که منجر به صدمه بر تعادل منابع و مصارف صندوق شود و از هرگونه زیاده‌روی و اسراف بپرهیزیم.

ثمره تلاش و سخت‌کوشی شما عزیزان، ارتقای چشمگیر فغالیت‌های صندوق در این دوره همکاری بوده است. رشد و اقبال چشمگیر روستاییان و عشایر عزیز و اعتماد روزافزون به صندوق نمود بارز اثربخشی تلاش‌ها و سخت‌کوشی شما عزیزان است.

این‌جانب در دوران 16ماهه‌ای که در جمع شما عزیزان حضور داشتم، سعی خود را بر ایجاد انگیزش و ارتباط متقابل مدیریت، کارکنان، کارگزاران و روستاییان مبذول داشتم. سعی کردم امنیت شغلی و اطمینان خاطر در کل این ساختار نهادینه سازم و شان و نقش بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر را ارتقا بخشم؛ اعتماد را افزایش دهم و نظام تعادل منابع و مصارف را تثبیت نمایم. همچنین در عین ارائه خدمات سریع و متعهدانه از اقدامات و تصمیماتی که تعادل منابع و مصارف را ولو در آینده مخدوش سازد، اکیدا احتراز کنم.

سعی ما این بود که محیط کار برای همکاران ارجمند، محیطی امن و با آرامش باشد و از تنش و هر گونه ایجاد احساس عدم امنیت احتراز شود. نسبت به انتقادات تحمل و بردباری باشد و مشورت و مشارکت درحوزه نهادینه شود. علم و علم محوری سرلوحه تصمیمات باشد و نسبت به سخن حق، تمکین باشد.

این دوران همکاری شیرین و درس آموز و نیز مبیّن تجربه‌ای نوین در سابقه مدیریتی اینجانب بود که با التزام به این ارزش‌ها؛ می‌توان مدیریت کرد؛ به مجموعه تحت پوشش آرامش دمید؛ اهداف والا را سرلوحه کار اجرایی قرار داد و راستگویی را نهادینه نمود.

امید آن دارم آنچه انجام شد را خداوند متعال مورد قبول درگاه خود قرار دهد و آنچه قادر به انجام نگردیدم مشمول عفو و بخشایش خود قرار دهد. از همه عزیزان به خاطر تلاش‌ها و سخت‌کوشی‌ها سپاسگزاری می‌کنم و از هرگونه قصور احتمالی در انجام وظایف و مراودات نیز عذرخواهی کرده و حلالیت می‌طلبم و توفیق استمرار خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار برای خود و شما عزیزان را از خداوند متعال مسالت می نمایم.

ان‌شا‌ءالله خداوند همه ما را در اعتلاء اهداف بلند انقلاب اسلامی و خدمت به تولیدگران کشاورز، روستایی و عشایر از توفیقات والای خود بهره‌مند بفرماید.

دوستدار و دعاگوی همیشگی شما عزیزان

محمدرضا واعظ مهدوی

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 38
  • 3,888,293
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©