جلسه همکاری بین مدیرصندوق بوشهر و مدیر کل بیمه سلامت برگزارشد بیمه اجتماعی در کنار بیمه سلامت برای روستائیان

جلسه همکاری بین مدیرصندوق بوشهر و مدیر کل بیمه سلامت برگزارشد بیمه اجتماعی در کنار بیمه سلامت برای روستائیان

مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان بوشهر از همکاری های لازم با صندوق بیمه اجتماعی جهت راهنمایی صاحبان دفترچه بیمه سلامت برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر خبر داد.


به گزارش روابط ‌عمومی، با حضور کیانوش کازرونی، مدیر صندوق استان بوشهر و مدیر کل بیمه سلامت، جلسه ای در دفتر بیمه سلامت برگزار شد.

 در این جلسه مدیر کل سازمان بیمه سلامت استان بوشهر دستور همکاری دفاتر پیشخوان دولت که امکان صدور دفترچه بیمه سلامت را دارند، جهت راهنمایی افراد مراجعه کننده به دفاتر پیشخوان  برای استفاده از مزایا و  عضویت در صندوق بیمه را داد.

او با تاکید بر اینکه تلاش ما از این همراهی خدمت به قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه روستایی است گفت: با توجه به اینکه در استان بوشهر حدود 60 درصد از جمعیت روستایی دفترچه بیمه سلامت دارند، مقرر شد که بانک اطلاعاتی بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در اختیار صندوق قرار گیرد تا از طریق پیامک کوتاه و سایر وسایل ارتباطی به ایشان در خصوص صندوق و مزایای آن اطلاع رسانی کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©