مدیر صندوق استان آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی کارگزاران شهرستان میاندوآب 16 هزار نفر، فاقد بیمه اجتماعی دارد

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی کارگزاران شهرستان میاندوآب 16 هزار نفر، فاقد بیمه اجتماعی دارد

فرماندار میاندوآب با اعلام اینکه هم اکنون در این شهرستان ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر هستند ابراز امیدواری کرد تا با تلاش مضاعف و آگاهسازی مناسب تمام روستاییان منطقه از خدمات صندوق بیمه بهره مند شوند.


به گزارش روابط عمومی؛ نشست آموزشی و هم اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر جنوب آذربایجان غربی با حضور فرماندار میاندوآب در شهرستان میاندوآب برگزار شد.

فرماندار میاندوآب در این نشست با اشاره به عدم استفاده تعداد زیادی از روستائیان از خدمات بیمه روستایی اظهار کرد: باید برای ترغیب کشاورزان، روستائیان و عشایر به بیمه، فرهنگ سازی و تلاش کرد تا این قشر زحمتکش از مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان بهره مند گردند.

قهرمانی تصریح کرد: هم اکنون در شهرستان میاندوآب ۱۱ هزار و ۴۰۰ نفر به عنوان سرپرست خانوار تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر هستند، امیدواریم با تلاش مضاعف و آگاه سازی مناسب تمام روستائیان منطقه از خدمات صندوق بیمه بهره مند شوند.

وی اطلاع رسانی دقیق و آگاه سازی مردم از خدمات ارزنده صندوق بیمه را مهمترین گام در پوشش بیمه ای روستاییان دانست و افزود: شاید یکی از دلایل عدم استقبال مناسب و تحت پوشش مردم، عدم آشنایی کافی است و لذا آگاه سازی مردم از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی نقش مهمی در این زمینه دارد و همه وظیفه داریم در زمینه فرهنگ سازی و آگاه سازی نسبت به مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی تلاش کنیم.

یونس معزّز مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر آذربایجان غربی نیز هدف از برگزاری این جلسه را ارائه آخرین دستورات اداری و بخش نامه ها به کارگزاران و هم اندیشی عنوان کرد.

وی افزود: در شهرستان میاندوآب 16 هزار نفر فاقد بیمه اجتماعی شناسائی شده است که امسال سهمیه تکلیفی 5000 نفر برای شهرستان میاندوآب در نظر گرفته شده است .

او ابراز امیدواری کرد که با تلاش و تبلیغات کارگزاران و با استفاده از ظرفیت هم افزایی دستگاه های اجرایی فعال در روستا بتوانند این افراد را از خدمات صندوق بهره مند کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 668
  • 3,888,923
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©