مدیر کل دفتر امور اقتصادی خراسان جنوبی در دیدار با مدیر صندوق استان کاهش مهاجرت روستائیان به شهر نشانه اثر گذاری بیمه در روستاها است

مدیر کل دفتر امور اقتصادی خراسان جنوبی در دیدار با مدیر صندوق استان کاهش مهاجرت روستائیان به شهر نشانه اثر گذاری بیمه در روستاها است

مدیر کل دفتر امور اقتصادی ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه های اثر گذاری بیمه در روستاها دانست و معتقد است همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند.


به گزارش روابط عمومی، دیدار  و نشست مشورتی فرج زاده مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با موهبتی مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی در محل استانداری برگزار شد.

 ابوالفضل فرج زاده‌ مدیر استان خراسان جنوبی در این نشست هدف اصلی از تشکیل  این نشست ها را توسعه بیمه اجتماعی در وهله اول و افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به رابطین بین دولت و ملت دانست و افزود: ارتقاء بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر  نیاز به کارگروه دارد و یک نهاد به تنهایی نمی تواند پاسخگو باشد.

او همچنین در این راستا خواستار تعامل و هم افزایی دفتر امور اقتصادی استانداری با صندوق استان شد.

موهبتی مدیر کل دفتر امور اقتصادی ضمن همکاری و تعامل با صندوق استان عنوان کرد روستائیان قشر مقدسی هستند و از خدمات ارزنده بیمه اجتماعی به روستاییان و عشایر تشکر و قدردانی کرد و افزود: ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر از نشانه های اثر گذاری بیمه در روستاها بوده است، از این رو توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر ضرورت دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,398
  • 3,868,111
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©