مدیر تعاون روستایی استان خراسان جنوبی سازمان تعاون روستایی و صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی همکاری می کنند

مدیر تعاون روستایی استان خراسان جنوبی سازمان تعاون روستایی و صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی همکاری می کنند

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی در دیدار با مدیر تعاون روستایی استان با اشاره به خدمات ارزنده‌ای که صندوق ارائه می‌کند وعده مساعدت و همکاری تشکل های تعاون روستایی در جهت هر چه بهتر تحت پوشش قرار دادن جامعه در استان را داد.


به گزارش روابط عمومی، در جریان دیدارکاری و نشست مشورتی ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با غلامرضا قربانی مدیر تعاون روستایی استان ضمن بیان مزایا و فواید بیمه اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه روستائیان و عشایر‌، آن ‌را فرصتی ارزشمند دانست که جامعه هدف صندوق و سازمان تعاون روستایی را از حمایت‌های دولت برخوردار می کند.

فرج زاده با اشاره به فعالیت تشکل های بخش کشاورزی و تعاونی روستایی نقش این تشکل ها را در رابطه با اطلاع رسانی و آگاهی سازی در بین کشاورزان و روستاییان مفید دانست.

در ادامه این نشست مدیر تعاون روستایی استان خراسان جنوبی، ضمن تشکر از فعالیت های صندوق استان تشکل ها را کانون اصلی اطلاع رسانی در روستاها دانست و این بیمه را  ضرورتی اجتناب ناپذیر توصیف کرد و در خصوص همکاری تعاون روستایی با صندوق استان قول مساعد داد و افزود تشکل ها با دهگردشی و حضور در روستاها می توانند به خوبی مزایای بیمه را اطلاع رسانی نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 392
  • 3,865,105
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©