مدیر صندوق استان آذربایجان غربی رشد 88 درصدی بیمه‌شدگان سال 97 خوی نسبت به 96

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی رشد 88 درصدی بیمه‌شدگان سال 97 خوی نسبت به 96

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در نشست کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شمال استان آذربایجان غربی: آگاه‌سازی و فرهنگ سازی کشاورزان، روستاییان و عشایر از مزایای این صندوق توسط بخشداری ها و دهیاری ها امری ضروری است.


به گزارش روابط عمومی، نشست کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شمال استان آذربایجان غربی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی برگزار شد.

در این نشست فرماندار شهرستان خوی تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را در راستای اجرای عدالت و رفاه اجتماعی برای کشاورزان، روستاییان و عشایر عنوان کرد و افزود: دولت در این راستا هم از طرف کارفرما و هم از بابت سهم دولت یارانه پرداخت می کند و روستاییان با پرداخت یک سوم می تواند تحت پوشش این صندوق قرار گیرند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی در ادامه از تحت پوشش قرار گرفتن 12 هزار نفر از سرپرستان خانوار در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این شهرستان خبر داد و افزود: از این تعداد 400 نفر نیز از مزایای بازنشستگی و ازکارافتادگی و مستمری بازماندگان  بهره مند شده اند.

او در ادامه بر آگاه سازی و فرهنگ سازی کشاورزان، روستاییان و عشایر از مزایای این صندوق  توسط بخشداری ها و دهیاری ها تاکید کرد.

یونس معزز مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان  نیز در این نشست از  میزان رشد 88 درصدی  بیمه ای شهرستان خوی در سال 1397 نسبت به سال 1396 خبرداد و افزود با توجه به مشخص شدن افراد فاقد بیمه اجتماعی در این شهرستان و تعیین سهمیه تکلیفی، امیداریم با استفاده از ظرفیت دستگاه های عضو ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی، امکان تحقق پوشش فراگیر بیمه اجتماعی برای اقشار مولد روستائی و عشایری فراهم شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,645
  • 3,886,120
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©