همکاری صندوق بیمه روستائیان با امور عشایر بوشهر برای جذب حداکثری

همکاری صندوق بیمه روستائیان با امور عشایر بوشهر برای جذب حداکثری

پیرو امضای تفاهم نامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و سازمان امور عشایر کل کشور، جلسه مشترکی بین مدیر صندوق و مدیرکل امور عشایر استان بوشهر برای تبلیغات صندوق و جذب حداکثری بیمه شده عشایر استان تا پایان سال 98 برگزار شد.


به گزارش روابط ‌عمومی در جلسه‌ای که در اداره کل عشایر استان با حضور کازرونی مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان،  مدیر کل امور عشایر، معاونین و تعدادی از کارشناسان امور عشایر برگزار شد، طرفین ضمن برشمردن ویژگی ها و امکانات سازمان متبوع خود، بر همکاری های بیشتر به منظور پوشش صد درصدی جامعه هدف در استان بوشهر تاکید کردند. کازرونی با اشاره به تفاهم چندی پیش مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و معاون امور عشایری وزیر جهاد کشاورزی، بر لزوم اجرایی‌شدن این تفاهمات و توافقات تاکید کرد. در ادامه و پس از بحث و تبادل نظر کارشناسان، موارد ذیل به تصویب رسید:

مقرر شد اداره کل امور عشایر استان بوشهر نسبت به اطلاع رسانی و ترویج استفاده از خدمات صندوق رکوع اقدام کند و بروشور یا سایر اقلام تبلیغاتی مربوط به صندوق در اختیار امور عشایر قرار گیرد.
مقرر شد در نیمه دوم سال که دسترسی به عشایر امکان‌پذیرتر است، یک کارشناس بیمه ای در کلاس های آموزشی و ترویجی برای کارگزاران عشایری حضور داشته باشند.
مقرر شد امور عشایر از طریق سامانه پیام کوتاه خود اطلاع رسانی لازم را در زمینه خدمات صندوق انجام دهد.
مقرر شد به علت شروع فصل ییلاق عشایر در نیمه اول سال، مدیر و کارشناسان صندوق در استان به همراه اکیپی از امور عشایر در منطقه ییلاق حضور یابند.
مقرر شد ترویج و تبلیغ خدمات صندوق بیمه از طریق تعاونی عشایری صورت پذیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 310
  • 3,888,565
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©